• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Pop Slots czy Lord Mibile?

    A, więc postaram się dzsisiaj omówić pare rzeczy związanych z gramy, na których zarabiamy przy pomocy GameHag. Może zacznę od Pop Slogs. Zauważyliście pewną rzecz przy graniu z pop slots? Jeśli nie, spójrzcie jak bardzo grzeje się Wam telefon. To jest ogromny minus. Ja mam bardzo dobry telefon a ta zależność nadal występuje. Kolejną rzeczą jest to, że zarabianie poziomu jest bardzo czasochłonne. Rozumiem, że możemy sobie grać np. W minecraft a na biurku położyć telefon z grą Pop Slots z oddalonym auto graniem. Tylko pojawia się problem, że telefon się bardzo grzeje, a przy słaszych telefonach może to być ogromny problem. Telefon będzię się niszczył z czasem. Więc minusy są. Przejdźmy teraz do *Lords Mobile* jest to gra rozbudowana ze świetną i przyjemną grafiką w przeciwieństwie do Pop Slots. Lord Mobile jest bardzo rozbudowane i przyjemnie się w nią gra. A pozatym za nią dostajemy więcej KD. Każdy rozsądny człek powie, że lepiej się gra w Lord Mobile. To na dzisiaj tyle ja Was wszystkich serdecznie pozdrawiam. Pa!

    23 lipca 2018 11:55 491
    2

    Doświadczyłem pregrzewania telefonu przy Pop Slogs.

    23 lipca 2018 14:32 491
    1

    Popieram twoją wypowiedź Ametystowy ,ponieważ nie można się nie zgodzić z tym ,że przy Pop Slots bardziej grzeje się nam telefon iż jest to w 100% prawda. Jednak gdy grałem w Lords Mobile by zrobić zlecenie zostałem niestety oszukany i nie otrzymałem moich 2000KD za ulepszenie zamku do 12 czy 13 poziomu i pokonanie potwora na 2 poziomie. Pisałem wtedy do supportu jednak oni nie pomogli mi w moim problemie. (rozumiem ,że błędy się zdarzają jednak 2000KD jednak zadanie które robiłem przez kilka dni tego NIE WYBACZA), za to grając w Pop Slots i dawając ciężki wysiłek mojemu telefonowi który działa do dziś (do dnia w którym to piszę) otrzymałem sumę ok 700KD lub 900KD. A więc uważam ,że lepiej jest dać troszeczkę wysiłku telefonowi z którym raczej się nic nie powinno stać, niż grać przez kilka dni po pare godzin by zrobić tak jak w moim przypadku BEZBŁĘDNIE zadanie i nie otrzymać żadnej ilości KD.

    18 kwietnia 2020 10:57 491
    0

    Lepiej by było, gdyby to zadanie z Lords Mobile byłoby weryfikowane screeenem, całe wieki trwa ta automatyczna weryfikacja, a już lepiej by było zrobić screena i wysłać i po krótkim okresie czasu otrzymać te 2000 kd, ja zrobiłam to zadanie tylko nie zweryfikowano go jeszcze, a już dobre 2 tygodnie mineły odkąd skończyłam to zadanie i nic, pisałam do supportu, odpisywali że nie mają na to wpływu. Nie polecam!!

    1 maja 2020 09:54 491
    0

    Lords Mobile mi nie zaliczyło (Android, dawno temu robiłam na iOs z tablici to zarejestrowało od razu).

    3 czerwca 2020 01:34 491
    0

    właśnie nie istalujcie apki bo jest jakaś zepsuta

    4 czerwca 2020 18:00 491
    0

    grałam tylko w Lords Mobile i tylko dla kd

    4 czerwca 2020 21:48 491
    0

    Też grałem w Lords Mobile dla KD. Gra generalnie fajna i nie miałem problemu z odebraniem nagrody

    7 czerwca 2020 23:51 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się