• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Rail Nation- Recenzja

    Witam, w tym artykule ocenie moje dotychczasowe odczucia z grania w Rail Nation.

    Gra Rail Nation jest grą przeglądarkową, w której naszym celem jest udoskonalanie naszych pociągów, miasta i rozój naszych przedsiębiorstw. Gra posiada bardzo dobrze stworzony samouczek, po którym wiemy wszystko co potrzebne do pełnej rozgrywki. Od pierwszego zajrzenia do gry nie zaskoczyła mnie jakaś piękna grafika czy idealny gameplay. Gra jest prosta. Badamy pojazdy, w tym przypadku pociągi, kupujemy je i wozimy towary. W sumie na tym polega ta gra. Niby nic ciekawego, lecz gdy zagłębimy się w rozgrywce, możemy zostać przy niej na długie godziny. Gra po prostu po jakimś czasie staje się przyjemniejsza i coraz to bardziej wciąga gracza. Gra jest przeznaczona dla ludzi w każdym wieku. Grałem już w wiele gier przeglądarkowych, o różnych gatunkach, lecz tutaj dokładnego gatunku tej grze nie możemy przypisać. Jest to po prostu gra o pociągach. Gra posiada również system mikropłatności, jak np. kupno złota lub Konta Plus. Złoto możemy wydawać na szybsze budowanie budynków, bądź na ulepszanie pociągów. Istnieje również system zdrapek, w którm jak narazie nie jestem stratny, wręcz przeciwnie zyskałem dużo. Opcja chat'u pozwala komunikować się z pełnymi wiedzy starszymi graczami, którzy chętnie pomogą w najróżniejszych sprawach. To tyle co mam do powiedzenia o grze Rail Nation. Pozdrawiam, Kacper

    2 listopada 2016 12:21 324
    0

    grałem

    25 listopada 2016 07:41 324
    0

    Gra warta obczajenia

    30 lipca 2019 18:08 324
    0

    Moim zdaniem gra tylko dla fanów pociagów. Zbyt chaotyczna.

    6 sierpnia 2019 23:45 324
    0

    ja terz grałem w tą gre i jest warta polecenia

    8 sierpnia 2019 17:02 324
    0

    ja terz grałem w tą gre i jest warta polecenia XD

    8 sierpnia 2019 17:03 324
    0

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    10 sierpnia 2019 11:01 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się