• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nieregualminowe zdobycie kamieni dusz?

    Jak wygląda nieregulaminowe zdobycie kamieni dusz? W sensie gdy pójdziemy sobie porozmawiać z Misty to ja zrobiłem tak: Spytała czy może mi pomóc - odpowiedziałem, że tak. Kazała wybrać kategorię wybrałem - Nagrody Spytała jaki mam kłopot odpowiedziałem, że zamówiona nagroda nie dotarła na moje konto. Spytała jaka jest treść powiadomienia, odpowiedziałem -zgodnie z powiadomieniem została ona odrzucona. Ona na to : "Nagrody odrzucane są, jeśli podczas ponownej weryfikacji nasza ekipa znalazła próby oszustwa, a Kamienie Dusz okazały się być zdobyte nieregulaminowo. Wartość nagrody nie jest wtedy refundowana." Ale jak wygląda to, że ją zdobyłem nieregulaminowo, zdobyłem punkty i ją kupiłem. Jeden kod na PSC kolega mi wysłał punkty, bo jest z Ameryki a w jego kraju nie można wymienić punktów na Paysafecard na tej stronie. Proszę o pomoc.

    17 lipca 2018 09:49 491
    0

    Pisz do zwyklego supporta a nie do Misty

    17 lipca 2018 10:49 491
    0

    Nie mówię, że to się stało, ale gdyby się stało to rozumiem zwykły support jako email a jaki jest i w jakim czasie odpisują zwykle?

    17 lipca 2018 11:43 491
    0

    Chyba znalazłem, to ten? [email protected]

    17 lipca 2018 11:44 491
    0

    Oke a w jakim czasie odpiszą? Albo powinni

    17 lipca 2018 14:00 491
    0

    Oo boże... Zbieram kd na psc żeby sb w minkrufty wydać... Nadal nie wiem jak to ma wyglądać. Ja zarabiam poprzez. -pisanie kom -Strefa apek - zlecenia. Co jeśli nie zaakceptują?

    22 lipca 2018 22:09 491
    0

    Dokładnie, pisz do support a nie do misty

    2 września 2021 19:09 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się