• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Pierwsze zwierzę Ark + porady

    Pierwsze zwierzę Ark + porady


    Parasur - to najłatwiej oswajalny dinozaur , na którym można jeździć. Oswaja go się jagodami najlepiej (mejoberki). Trzeba najpierw uderzyć go kilka razy w głowę , żeby zasnął. Siodło jest łatwe w craftingu. Po oswojeniu otrzymujemy osiągnięcie i permanentną skórkę do jego siodła.
    Raptor - Następnym zwierzęciem powinien być właśnie on. Jest szybki i zabójczy w grupach liczących od 3 sztuk. Aby go oswoić najlepiej użyc Bolasu (Boli) czekam aż nas zaatakuje ( upewnijmy się czy jest sam). Rzucamy w niego i jak najszybciej uderzamy pałką w głowę i go ogłuszamy ( można używać narkotyku aby przedłużyć działanie ,,torporu" (czyli ogłuszenia). Do siodła niezbędny będzie metal.
    Pteranodon - Według mnie najbardziej przydatny na początku gry. Oswajanie jest łatwe , ale długie . Postępujemy tak samo jak z raptorem ( chociaż możemy użyć strzał usypiających). W przypadku pteranodona jednak narkotyki będą bardzo potrzebne. Potrafi się oswajać nawet 30 min ( w realu).

    Ciekawostka: Gdy latamy na pterku i naciśniemy C . Pterek wykona nagły zryw. Zrobi beczkę i posunie się do przodu o 50m w krótkim czasie. Niestety zużywa do dużo energi
    Porady: Parasaura ulepszajcie w wagę
    Raptora - atak i życie
    Pterka - wagę i atak ( opcjonalnie i w życie)

    Pteranodonem nie opłaca się przenosić surowców. Gdyż jest na to za wolny i za słaby. 
    Dlatego w późniejszym etapie gry , oswaja się Argentawisa , albo Gryfa
    Pteranodon i inne latające zwierzęta mogą podnosić innych graczy , jak i mniejsze zwierzęta.
    Osobiście używam pteranodona do walki. Gdy ma się go na ok. 250 lvl. Można spokojnie zabijać nawet alfa raptory albo karnotaury. Ale najpierw mmusimy znaleźć jakąś niedostępną skałe na której można odpocząć. I zaatakować ponownie. Unikajcie wody bo jak tam wlecicie (zwłaszcza w miescu gdzie respi się kraken, będziez wami krucho)

    Ichtiozaur - Czyli prawdziwa motorówka. Oswajamy go pasywnie. Czyli pływamy za nim i czekamy aż będzie głodny. Wtedy karmimy go mięsem ryby. W wodzie są bardzo bardzo szybkie. Do siodła będzie potrzebny surowy metal. Gdy go lvlujemy najważniejsza jest prędkość. Według mnie porusza się najszybciej ze zwierząt. W połączeniu z strojem do nurkowania jesteśmy niewykrywalni. No chyba że trafimy na Megalodona lub Krakena.
    Ichtozaur nie powinien służyć do walki , ale jedynie jako transport.
    Nie zapomnijmy o jego karmieniu. Bo szybko zginie...
    Jeśli chcecie zwierzę do transportowania , polecam wykokszonego Megalodona.
    Cały mój poradnik jest zależny od ustawień serwera. Jeśli mnożnik jest większy to nawet płaszczką można przenosić tony. Ustawienia dotyczą więc tylko serwerów oficjalnych. Ale to nie oznacza że poradnik jest bezużyteczny. Bo z nim będzie jeszcze wam łatwiej.

    To już koniec... Mam nadzieję , że się wam spodobało :D Oceniajcie <3

    Redtimi97 <3

    2 lipca 2018 17:22 324
    0

    Nie wiedziałem o tym

    14 lipca 2018 12:26 324
    0

    Dobry poradnik na 20 gemow

    14 lipca 2018 16:41 324
    0

    no no spoko poradnik

    15 lipca 2018 02:38 324
    0

    Spoko

    15 lipca 2018 23:15 324
    0

    Dobre

    17 lipca 2018 11:42 324
    0

    Nawet nawet

    23 sierpnia 2018 21:43 324
    0

    Nono nieźle fajnie zrobione lajk leci

    24 sierpnia 2018 10:49 324
    0

    Przydatne dla swiezakow

    2 września 2018 07:42 324
    0

    ok nieźle

    4 września 2018 12:03 324
    0

    dinozaury !!!!!!!!!!!

    5 września 2018 20:32 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się