• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Recenzja Paladins

    Tutaj zobaczycie moją opinie o grze Paladins.. 
    Paladins.. Gra FPS stworzona w roku 2016.. Strzelanka podobna do znanej gry ,,Overwatch" ale ja uzasadnie swoją wypowiedź paru faktami , i opisami..

    Paladins jest za darmo!.

    Posiadacze steam , grę pobiorą totalnie za darmo!. Gra nie wymaga dużych wymagań ,szybko sie pobiera a potrafi wciągnać na wiele dobrych godziń..

    Gra szybko się nie nudzi!.

    Odblokowywanie klas, poszególnych postaci.. Kupowanie dodatków i granie wszystkimi postaciami to tylko ,czubek góry lodowej.

    Wydatki w grze?.

    Wydatki w grze nie są potrzebne.. Nie trzeba wydawać pieniędzy żeby se pograć , wszystko mamy to udostępnione i ograniczone przez co wiele godzin schodzi na ich odblokowywanie.

    Społeczność.

    Społeczność owej, gry nie jest toksyczna.. Owszem zdarzy sie ruskie dziecko z ,mikrofonem z bierdonki które będzie wyzywać każdego ale to ma ,też swoje drugie dno.. Są gracze z którymi można się dogadać.. Nie afczą i nie utrudniają innym rozgrywki.

                                  Podałem wam pare faktów dla ,których warto zagrać ową gre.
                                  Podsyłajcie swoje opinie a ja życze wam jak najlepszej, rozg-
                                  rywki w ,grę. Elo!
                                   

    28 października 2016 13:56 324
    0

    Powiem tak "Lipa"

    28 października 2016 15:46 324
    0

    Gra całkiem spoko ale ta recenzja nie bardzo :(

    28 października 2016 16:20 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się