• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Rework Talona cienia ostrza!!!!

    W tym artykule pokażę zmiany Talona które już są na serwerze testowym! ( Reworki będą chyba w następnym patchu :) 
    Jak już pewnie wiecie ma być rework zabójców   Katariny  Kha'Zix
    Rengar Leblanc oraz  omawianego Talona i jeszcze paru. Zacznijmy od umiejętności

    Passywka: Koniec ostrza Umiejętności Talona przez pewien czas ranią bohaterów i duże potwory kumujuje się do trzech razy. Gdy Talon atakuje podstawowym atakiem cel który jest zraniony 3 razy sprawi że będzie on krwawić.
    Q: Noxiańska Dyplomacja: Talon doskakuje do celu ( coś jak Q Fiory ) i zadaje obrażenia gdy cel znajduje się w zasięgu auto ataku trafienie będzie krytyczne.
    W: Rozpruwanie: Talon rzuca 3 ostrzami zadając obrażenia. Po paru sekundach ostrza do niego wracają ( kiedyś wracały odrazu a teraz po krótkiej chwili )
    E: Ścieżka zabójcy: Talon przesakuje przez ściane ( Nad tą samą ścianą można przeskoczyć raz na 150/120/100/75/60 sekund a szybkość z jaką przeskoczy Talon ściane zależy od jego prędkości ) 
    R: Napaść z cienia: Talon jest na chwilę niewidzialny i rozrzuca ostrza po chwili ostrza do niego wracają ( bez zmian )
    A co wy sądzicie o reworku Talona? Moim zdaniem bardzo dobry rework który sprawi że Talon będzie częściej widywany. a twoim zdaniem Talon będzie lepszy czy gorszy?? Następny artykuł napiszę o reworku Katariny! do następnego poradnika trzymajcie się pa!
    Ps Talon to mój main :)

    28 października 2016 13:52 324
    0

    Moim zdaniem zmienili talona na junglera ale na midzie też nie będzie zły

    28 października 2016 15:45 324
    0

    Według mnie zmiany średnie, wolałem starego Talona

    29 października 2016 18:01 324
    0

    Czy dobry czy zły to się okaże... trzeba to w grze zobaczyć

    2 listopada 2016 16:14 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się