• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Fizz czyli kilka słów o Szachraju sztormów.

    Oto mój poradnik dla wszystkich początkujących graczy Lola.
    Dowiecie się nieco o stylu gry , itemach a także o specjalizacjach na tego bohatera.
    Miłego czytania :D.
    Zacznijmy od tego , że fizz do głównie postać na mid (środkową aleję) , ale wiele osób wybiera go na top (górną aleję) a nieco bardziej doświadczeni gracze wybierają fizza na dżunglę.

    Pamiętajcie , że fizz może zadać ogromne obrażenia. W początkowej fazie gry jego najsilniejszym atutem są obrażenia w czasie. Dzięki jego zdolności W + podpaleniu jesteście w stanie wykończyć każdego przecienika z niskim poziomem zdrowia który ucieknie wam pod wieże.Wystarczy zastosować Combo 

     Q+W+autoatak+podpalenie ( pamiętajcie , że siła podpalenia jest tym większa im macie wyższy poziom)

    Najlepszym Combo na zbicie zdrowia przeciwnika jest :

    Q+W+autoatak+E do ucieczki 

    Tą kombinacje możecie stosować nawet pod wieżą jeżeli szybko użyjecie E.

    Zdolność E jest waszym największym atutem. Używajcie jej do ucieczki jak i do ataku skacząć na przeciwnika.
    Jeżeli wasza taktyka zbijania zdrowia się powiedzie i zranicie przeciwnika do 50% HP to Combo jest najlepsze , żeby go wykończyć.

    Q+R+E+E+W+autoatak (Gdy po użyciu E odczekacie chwilę zasięg umiejętności i jej obrażenia zwiększą się ).

    Przejdźmy do itemów i specjalizacji.
    Wiadomo , że build jest indywidualny do sytuacji , ale z pewnością mogę polecić wam Klepsydrę ,,Zhonii" (Po użyciu stajecię się przez 2 sek nietykalni) i Zmorę licza. Jeżeli chcecie mieć więcej zdrowia i many polecam kupić Różdżkę Wieków.
    Tak jak w przypadku wielu postaci Coldown ( skrócenie czasu odnowienia) jest ważne. Tak i przy graniu fizzem ten element jest dość ważny. Kupujcie przedmioty , które dają wam 10%-20% Coldownu.

    Co do specjalizacji radzę używać Dekretu Władcy Piorunów , gdyż po 3 dowolnych umiejętnościach wykonanych na jednym celu cel dostaje piorunem ;D. Co zadaje dodatkowe obrażenia magicze.

    Kilka słów na koniec.
    Więc , gdy wasz przeciwnik wejdzie wam w drogę nakarmcie nim swojego rekina !
    Mam nadzieję , że pomogłem wam na start i , że artykuł się spodobał :D.


    PS
    To mój pierwszy artykuł więc przepraszam za ewentualne niedopatrzenia :) .


                   Artykuł napisał Xerxas329

    28 października 2016 13:25 324
    0

    Poradnik dobry ale 8 listopada kończy się sezon i będą reworki

    29 października 2016 18:02 324
    0

    Tak , ale ten rework nie zmienia prawie nic !

    29 października 2016 21:38 324
    0

    Dość ładnie napisany. Mógłbyś spróbować pododawać zdjęcia. Ładnie będzie wtedy to wyglądało :)

    31 października 2016 20:25 324
    0

    ok dzięki następnym razem poprawie :D

    1 listopada 2016 17:56 324
    0

    SPOKO

    1 listopada 2016 18:26 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się