• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ten pierwszy raz, kiedy to zaczynałeś/aś grać w LoL'a...

    Na początku przyznam... twierdziłem, że LoL to gra dla niedorozwiniętych dzieci. Lecz pewnego dnia mój własny kolega dał się wciągnąć w świat fantasy i przez miesiąc namawiał mnie, abym pobrał LoL'a. Nigdy nie pobrałem gry, więc kolega przyniósł mi go na pendrivie. Jak zobaczyłem gierkę pierwszy raz to nieco się zaciekawiłem, lecz tej całej mechaniki kompletnie nie ogarniałem (do dziś nie ogarniam). Po tak ciągłym graniu zacząłem się od gry uzależniać, poznawać nowe mechaniki, kolejne sposoby jak zdominować i być lepszym na linii od przeciwnika itd. W końcu zacząłem się interesować postaciami i nareszcie przyszedł ten dzień, kiedy to znalazłem swojego Maina do zabijania przeciwników i pomagania sojusznikom. Mój main to Zac. Polubiłem go nie po tym jakie ma umiejętności lub jak skutecznie czyści jungle. Zaciem zacząłem grać zaraz po tym, jak przeczytałem jego historię. Wiem, że to fantastyka, ale moim zdaniem najlepiej wybierać swojego maina, jeżeli w nim widzimy to coś z samego siebie (mam na myśli wygląd wewnętrzny). Do dziś super żelek mi się nie znudził. Owszem gram nim jungli oczywiście, ale również, a nawet wolę grać nim na Topie. Czasami spróbuję grać nim na supporcie, gdy nie gram rankedów. Naprawdę! Zac spokojnie może iść na supporta. No dobra Zaciem to gram teraz, ale pierwszy champion, którym uczyłem się grać w LoL'a to była Soraka. Uwielbiałem ją lecz po chwili mi się po prostu znudziła. Tak samo sprawa wyglądała później z Fiddlesticksem, Sionem, itd. Mój pierwszy raz granie w LoL'a to była beznadzieja, lecz później rozkręciłem się. Jakby co to zacząłem grać jakoś we w maju tego roku. A wy jak poznaliście LoL'a? Jakie były wasze pierwsze postacie, aż do swego maina?

    26 października 2016 11:27 77
    0

    Ja zacząłem grać w 2013 roku a wcześniej byłem haterem tej gry xD Pierwszą postacią jaką zagrałem był Fizz, a pierwszego kupiłem Blitza. W sumie to nie wiem jak to się stało że zacząłem mainować Lee

    26 października 2016 15:03 77
    0

    ja zacząłem grać w 2015 grałem gram i będę grać jinx kha i gnar

    26 października 2016 19:50 77
    0

    Pierwszy ras grałem Brandem i miałem stat 2/23/11 na bokach. Na samym początku wogule jie ogarnąłem ale z czasem doszło mi trochę punktów do skila????

    26 października 2016 21:56 77
    0

    Pamietam, jak koledzy namówili mnie grac w lola i jak pierwszy raz grałam to zapomniałam , że trzeba miec myszke i grałam touchpadem na lapku i miałam staty 0/21/3 XDD

    26 października 2016 22:17 77
    0

    Ja teraz w tym roku zacząłem grać.Kiedyś też grałem ale mi się to znudziło a lubię,wracać do gier w które dawno nie grałem

    27 października 2016 13:00 77
    0

    Zacząłem bo kolega mnie namawiał do gry pierwsza gra Varus (ehh teraz nim nie gram słaby jest po nerfach)
    staty 4/9/? teraz gram ekko i jestem zadowolony xD

    27 października 2016 15:00 77
    0

    Mi dosyć przypadł do gustu Gragas fajny grubasek co lubi się napić xD tylko tyle ze nie jestem gruby ale mniejsza

    28 października 2016 21:23 77
    0

    Ja zaczołem grać w lola w sezonie 4 mój brat mnie namówił a ja sam byłem hejterem tej gry potem namawiałem kolegów i razem graliśmy pierwsza postać jaką zagrałem to pantheon i staty 1/34/4 to byłyczas

    5 listopada 2016 23:17 77
    0

    Kiedys mi sie ta gra totalnie ie podobala ale koledzy namawiali ze fajna pobierz bedziemy grac i gadac itd i tak wyszlo ze gram juz lola okolo 4 mies

    8 listopada 2016 22:49 77
    0

    Kiedyś hejtowałem to bo: mc królem ale jak zobaczyłem gnara to się zakochałem

    13 listopada 2016 20:18 77
    0

    Ja zacząłem grać w Lola dzięki moje bratu, który mnie zaintrygował mnie do grania w 2013 roku. Od początku aż do teraz gram Masterem Yi.

    13 listopada 2016 21:25 77
    0

    Zacząłem grać w Lol'a w 4 sezonie, wciągnięty do tego świata przez 2 koleżanki, które nauczyły mnie podstaw. Przeszedłem drogę od Nasusa do Maokaia i Leony

    22 listopada 2016 15:09 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się