• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    3 razy zaczynam od zera. Nie da się zarejestrować chyba

    1. Najpierw był zwalony link - to założyłem bezpośrednio na stronie. 2. Link działa - odrzucone, że niby nie nowe konto to sobie myslę, wyłączę uBlock 3. wyłączony uBlock i wszystkie elementy śledzące i wciąż dostaje info, ze nie zacząłem od początku Już mi się maile kończą na które mogę założyć nowe konto.

    29 lipca 2020 16:52 3
    0

    Zawsze musisz się rejestrować z linku GH, bo to jest link promocyjny i wtedy adminom się wyświetlasz jako ich polecony w grze. Musisz się upewnić, że masz włączone ciasteczka też.

    29 lipca 2020 21:12 3
    0

    Jeszcze inny screen wysłałem teraz. Jak nie zaakceptują to spróbuje na innej przeglądarce. Za drugim i trzecim razem było z linka. Za trzecim powyłączałem wszyskie blokady itp. Jakby co 2 dni na odrzucenie nowego sceena, 2 dni na nowe już czwarte konto... a potem jak odrzucą żaba.

    29 lipca 2020 21:15 3
    0

    Ja mam taki sam promlem poprostu ta strona jest do **** oni chcą żebyśmy grali z ich linków bo oni dostają za to pieniądze

    1 sierpnia 2020 09:00 3
    0

    Jaka przeglądarka Adamekowy?

    1 sierpnia 2020 09:02 3
    0

    No i dostałem odrzucenie z Chroma, a to świerza instalacja przeglądarki bez jakich kolwiek dodatków i z pozowleniem na chyba wszystko (wyskakujące okienka, ciasteczka itp.)

    1 sierpnia 2020 12:48 3
    0

    Też mam taki problem

    14 września 2020 17:21 3
    0

    Też mam taki sam problem.

    29 października 2020 12:45 3
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się