• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    (4.29/5) 17299 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Problem z nagrodą

    Tak jak wyżej.
    Zrobiłem konto w WT przez linka (graj za darmo) po 5 bitwach wysłałem ss i jak sie okazało zadanie zostało odrzucone zagrałem kilka bitew więcej wysłałem z 9 wygranymi i dalej to samo
    zrobiłem 3 konta w sumie logując sie z graj za darmo i nie chcą tego przyjąć. Dlaczego ??
    Dodam że miałem inne nicki no i war thundera miałem już wcześniej
    No ale w zadaniu pisze jasno ,,Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie
    Wygraj 5 bitew''
    wszystko to spełniłem >:(

    7 lipca 2020 22:45 11
    0

    jakis przekret jest z tym/ trzeba robic nowe konto w warthunder urzywajac ich liku ze strony. ci co maja wysokil level musza go stracic z korzysc zbierania zlotych orlow w WT czy to jest sprawiedliwe? mnie takie cos odrzucilo od tej strony bo szkoda mi zaczynac wszystko od nowa i nie miec gwarancji ze cokolwiek uda mi sie zarobic z zlotych orlow.

    8 lipca 2020 09:07 11
    0

    psiultys: Bot sprawdzający często odrzuca poprawne zadania, piszesz do supportu czy tylko wstawiasz kolejne screeny? (jak to drugie to nie ma szans żeby cokolwiek się zmieniło, bot oznacza jako "błędne rozwiązanie" i narka, wszystko odrzuca w danym zadaniu już i tylko support może ogarnąć)

    glaca: ta strona (tak jak każda inna tego typu) ma promować dane gry, zachęcać nowych graczy i reklamować. a nie nagradzać starych, którzy już grają. gier nie interesują starzy gracze, bo ci już grają- oni chcą mieć więcej, nowych. więc mechanika jest jaka jest, oczywisty wynik interesu firmy

    8 lipca 2020 12:49 11
    0

    OOrrin problem w tymże już pisze do nich z 3-4 raz a noi jedyne co mi odpisują tą rzeczy typu
    zarejestruj sie jeszcze raz , wyczyść ciasteczka , urzyj naszego linku
    no jakbymkurwa tego nie zrobił >:(
    nwm czyoni w ***** lecą czy co ale zaczyna to już denerwować

    8 lipca 2020 17:36 11
    0

    Problem jest w momencie zakłądania konta przez przeglądarki z adblockiem jak opera gx czy też chrome z wtyczką adbloka. Dodatkowo zalecam utworzenie nicku w grze podobnego jak w gamehag. Np ja mam tutaj nick Zorazen a w grze zorazen94. Nagrody wpadają po 10 minutach.

    8 lipca 2020 21:54 11
    0

    Dobra spróbuje
    akurat korzystam z chrome ale nie instalowałem żadnegoadblocka
    jedeyne co mam to 360 total security

    8 lipca 2020 23:57 11
    0

    Trzeba nowe konto zrobić :)

    9 lipca 2020 13:22 11
    1

    Czasem robią takie jaja... ja mam do każdego zadania te same ustawienia wszystkie, w większości przypadków przyjmują to do wiadomości... ale z 2 czy 3 razy łącznie ze wszystkich gier musiałem zakładać nowe konto, bo nie dało rady im tego wyjaśnić...

    btw czasem są też jakieś inne pierdoły, np. nie możesz odświeżyć strony po kliknięciu w link bo już nie zaliczy, trzeba od razu się zarejestrować

    9 lipca 2020 17:39 11
    0

    Już dwa razy zakładałem nowe konto na WT z ich linku, wysyłam im te zadania i zadanie niezaliczone. Może oprócz rejestracji to trzeba jeszcze od nowa grę pobrać? Chore to wszystko, już tracę cierpliwość. I jeszcze to czekanie na weryfikację zadania.

    10 lipca 2020 13:17 11
    0

    Pobieranie gry od nowa nic nie daje, tego akurat jestem pewien, padło w którymś z moich zgłoszeń bezpośrednio: "Nie chodzi o ściągnięcie gry, ale założenie konta."

    Poza tym naprawdę zacznijcie rozróżniać, czy bot nie zalicza, czy support nie zalicza. to duża różnica, a nie wiadomo jaką macie sytuację. w pierwszym przypadku piszcie do supporta. w drugim jest dużo gorzej...

    10 lipca 2020 18:48 11
    0

    Tak to już jest z gamehag.... :/

    12 lipca 2020 18:36 11
    0

    problem w tym że oni nie mówią nic wprost np.
    masz zły nick nie ufamy ci
    już grałeś w tą gre
    tylko ciągle pisze upewnij sie że wypełniłeś zadanie
    toć widze że rozegrałem 5 bitew i takie jest zadanie rozegraj 5 bitwe XDDD

    12 lipca 2020 23:38 11
    0

    fajna gra gralem

    13 lipca 2020 08:11 11
    0

    Proponuję wyłączyć/odinstalować antywirusa i zaporę W10 + najlepiej na czystym w10(np. virtualka) zainstalować przeglądarkę i wtedy się rejestrować :)

    16 lipca 2020 22:47 11
    0

    do supportu trzeba napisać

    18 lipca 2020 00:18 11
    0

    >ja lvl 26
    >robisz konto wszystko cacy
    >wysyłasz screena
    >konto zostało założone nieprawidłowo.jpg
    >mówią Ci wyłącz adblocka!oenen1 (którego nie masz)
    >następnie zarejestruj sie przez strone incognito. ok szefunciu .gif
    >robie tak jak każą krok po kroku .stresEXE
    >zadanko zrobione .smileJPG
    >wysyłam screeny
    >odrzucone .smutnażabagif
    >zostało założone niezgodnie z ich zasadami

    Dodam, że nigdy wcześniej nie grałem w WT, a screeny wysłał mi żul spod sklepu, sorka gamehag.

    18 lipca 2020 13:05 11
    0

    tutaj co rusz są jakieś problemy. Ja non stop mam odrzucone zadania.

    21 lipca 2020 16:12 11
    0

    bez kitu ta strona jest śmieszna

    23 lipca 2020 14:03 11
    1

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się