• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    artykuły - brak selekcji, zaśmiecanie tej strony

    Czy tylko według mnie, dużo lepiej gdyby Gamehag selekcjonowało artykuły i dawało za nie więcej KD? Czytam te dotyczące LoL'a od czasu do czasu i o ile te które zawierają jakieś ,, ciekawostki '' są znośne to te " poradniki" mają wartość około 0 bo piszą to osoby z jakieś niskich dywizji które same nie mają nawet pojęcia o grze. To tak na prawdę śmieciowy tekst który nic nie wnosi i obniża wartość strony. Czemu gamehag nie chciałoby "zatrudnić" użytkowników do pisania artykułów za wyższą stawkę( mityczne 1000 KD ) , w zamian ich weryfikować ( dywizja czy tam level, wiedza na temat uniwersum gry ) i stworzyć naprawdę fajną bazę danych, która jest warta przeczytania?

    20 maja 2018 11:50 491
    0

    Ja nie mam nic do artykułów niektóre fajne niektóre nie ale gamehag powinien usprawnić wiele rzeczy i być fer wobec użytkowników. Pozdrawiam sam.zostałem skrzywdzony przez nich ale oni twierdzą inacze

    20 maja 2018 13:51 491
    0

    Gdyby dawali za nie więcej KD to by im się to nie opłacało. Co do niektórych artykułów to racja, kiedy je oceniam to moim zdaniem są napisane jak najgorsze ścieki a niektóre zdania są powtórzone nawet trzykrotnie, aby tylko wypełnić te 2500 znakow. Wiadomo że chcieliby zyskać w oczach nowych użytkowników i dać im szanse, ale to lekka przesada. Teraz z tego co widze artykuły będą sprawdzane CO TYDZIEŃ, a nie tak jak kiedyś, od poniedziałku do piątku. Więc dobre teksty będą ginąć pod jakimś chłamem. W ciągu dalszym popieram swoje stanowisko i sądze, że powinni usunąć ten system. Logicznym jest, że chcą wszystko zautomatyzować, aby mieć jak najmniej pracy, ale po co wdrażać coś, co nie działa dobrze?

    20 maja 2018 13:54 491
    0

    Robot nigdy nie zastąpi człowieka gamehag naprawdę powinien jakoś działać. I wogle dużo rzeczy naprawić.

    20 maja 2018 13:57 491
    0

    I nagrody uczcowie aby były dawane

    20 maja 2018 14:16 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się