• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    czy lubicie grać bruno

    ja bardzo bo wygrałem nim pierwszego rankeda

    8 czerwca 2020 15:28 4295
    0

    Niee nie lubie. Nudne i nie fajne >:[

    8 czerwca 2020 15:51 4295
    0

    tak nie bardzo


    10 czerwca 2020 08:48 4295
    0

    Wojownicy czy zabójcy

    10 czerwca 2020 08:49 4295
    0

    Pierwsze co nowego rzuca nam się w oczy to nowa mapa. Evergreen Harbor, którego nazwa nie jest styczna z otoczeniem, jest istnym wysypiskiem śmieci, które może zmienić się w tętniące życiem miasto dzięki ingerencji graczy.

    Przede wszystkim zmiana dotyczy rozgrywki w tym o to mieście, jak i w pozostałych. Zmianie podlega jakość powietrza, oraz częstotliwość występowania śmieci. Gracz może zostawiać te zanieczyszczenia, co doprowadzi do pogorszenia się stanu powietrza, lub zmniejszyć je do znikomych ilości, co poskutkuje polepszeniu jakości powietrza i zneutralizowaniu zanieczyszczeń.
    elo elo 320
    xd pozdrowienia wielkie
    Oczyścić powietrze możemy także za pomocą nowego urządzenia, którego nazwę poznamy podczas premiery dodatku do The Sims.

    12 czerwca 2020 19:32 4295
    0

    Pierwsze co nowego rzuca nam się w oczy to nowa mapa. Evergreen Harbor, którego nazwa nie jest styczna z otoczeniem, jest istnym wysypiskiem śmieci, które może zmienić się w tętniące życiem miasto dzięki ingerencji graczy.

    22 czerwca 2020 10:24 4295
    0

    Dla mnie Bruno to muł największy w MB..

    13 października 2020 11:57 4295
    0

    dla mnie jest naj naj lepszy i tyle a reszta też spox ale to ty i twój wybór czy on jest fajny

    23 października 2020 12:28 4295
    0

    ierwsze co nowego rzuca nam się w oczy to nowa mapa. Evergreen Harbor, którego nazwa nie jest styczna z otoczeniem, jest istnym wysypiskiem śmieci, które może zmienić się w tętniące życiem miasto dzięki ingerencji graczy.

    Przede wszystkim zmiana dotyczy rozgrywki w tym o to mieście, jak i w pozostałych. Zmianie podlega jakość powietrza, oraz częstotliwość występowania śmieci. Gracz może zostawiać te zanieczyszczenia, co doprowadzi do pogorszenia się stanu powietrza, lub zmniejszyć je do znikomych ilości, co poskutkuje polepszeniu jakości powietrza i zneutralizowaniu zanieczyszczeń.
    elo elo 320
    xd pozdrowienia wielkie
    Oczyścić powietrze możemy także za pomocą nowego urządzenia, którego nazwę poznamy podczas premiery dodatku do The Sims.

    31 października 2020 10:19 4295
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się