• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak zacząć w GTA Online?

    Z uwagi, że Epic Games udostępniła grę GTA V za darmo, jest wielu nowych graczy w GTA Online. Wielu z nich nie wie jak zacząć, żeby dotrzeć na szczyt. Więc postanowiłem napisać artykuł na ten temat. Zapraszam do czytania :)


    A więc jak zacząć?

    Gdy pierwszy raz dołączamy do GTA Online następuje kreator postaci. Pominę wygląd postaci, ale w pewnym momencie mamy za zadanie rozdać początkowe umiejętności naszej postaci. Radzę rozdać punkty w siłę oraz pilotowanie (ewentualnie skradanie) do maksymalnego poziomu. Wszystkie umiejętności w trakcie gry rosną, ale opisane przeze mnie najtrudniej zdobyć.

    Następnie mamy wybór wykonania samouczka. Jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z GTA Online, to radzę ten samouczek wykonać. Nauczymy się z niego o podstawach podstaw trybu wieloosobowego.

    Gdy finalnie pojawimy się na mapie z innymi graczami, mamy wiele znaczników na mapie i trochę nie wiadomo co robić. Świetnym pomysłem jest podróż do południowego lotniska i wykonać Szkołę Latania San Andreas. Wyzwania tam przygotowane są dosyć trudne, ale wykonanie ich ze złotymi medalami daje wystarczające fundusze, aby zacząć "gangsterskie życie".

    Mając kilkaset tysięcy dolarów na koncie powinniśmy kupić swoje pierwsze mieszkanie. Aby zacząć tworzyć własne napady, należy wejść w Internet w telefonie i wybrać stronę Dynasty 8 oraz wejść w nieruchomości. Najtańsze mieszkanie z możliwością tworzenia napadów kosztuje 200 000 dolarów (istnieje wariant o 5 tysięcy droższy, z lepszym widokiem na miasto). W dodatku z mieszkaniem dostajemy garaż na 10 pojazdów.

    Po zakupieniu mieszkania oraz zdobyciu 12 poziomu naszej postaci, powinien zadzwonić do nas Lester. Wprowadzi on nas do funkcji napadów. Żeby stworzyć każdy napad trzeba trochę zapłacić. Każdy napad poprzedza seria przygotowań, w których należy zdobyć elementy niezbędna do napadu.

    Po zrobieniu wszystkich napadów możemy zacząć korzystać z bunkra. Można go kupić w Internecie w telefonie na stronie Maze Bank Foreclosures. Bunkier daje możliwość zdobywania zasobów, które potem można wykorzystywać na badania lub można przetworzyć na towar, który potem można sprzedać. Do bunkra można dokupić Mobilne Centrum Dowodzenia, które odblokowuje więcej możliwości. Podobnie do bunkra działają wytwórnie klubu motocyklowego. Trzeba się sporo nasilić aby zarabiać z bunkra lub wytwórni, ale z ulepszeniami pieniądze spadają z nieba :)

    W GTA Online istnieje wiele rodzajów akcji, takich jak wyścigi czy drużynowe deathmatch'e. Może nie zapewniają dużo pieniędzy, ale rozrywki wręcz przeciwnie. W grę zachęcam do grania z przyjaciółmi, wspólne napady, wyścigi lub po prostu samo granie zapewnia dużo śmiechu oraz rozrywki.

    Ale nie chce już nic więcej zdradzać. Całą resztę odkryjcie sami

    6 czerwca 2020 20:03 324
    0

    Prawie jak artykół skorzystam

    8 czerwca 2020 11:29 324
    0

    Fajny artykuł polecam trzymaj tak dalej!

    9 czerwca 2020 08:19 324
    0

    Epic nie powinno udostępniać gta

    9 czerwca 2020 13:00 324
    0

    Epic zrobiło to może z uwagi na kosmitów?

    9 czerwca 2020 14:40 324
    0

    ja nie zdazyłem niestety pobrać aczkolwiek wolę sam osobiście zapłacić i czuć sie lepiej

    10 czerwca 2020 08:20 324
    0

    spoko

    10 czerwca 2020 11:00 324
    0

    niezłe super

    10 czerwca 2020 21:27 324
    0

    super, napewno się przyda :)

    11 czerwca 2020 13:54 324
    0

    GTA jest lepsze na trybie jednoosobowym

    18 czerwca 2020 20:43 324
    0

    spoko jest ;)

    19 czerwca 2020 10:25 324
    0

    Najlepiej robić misje lub napad albo grać z przyjaciumi#gta online

    20 czerwca 2020 12:59 324
    0

    dzięki super poradnik

    20 czerwca 2020 17:22 324
    0

    fajny artykuł podoba mi sie

    20 czerwca 2020 19:37 324
    0

    słabo że było za darmo

    21 czerwca 2020 18:14 324
    0

    Hmm szkoda że nie załapałam się na darmówkę :c

    21 czerwca 2020 18:16 324
    0

    Ciekawe

    22 czerwca 2020 09:10 324
    0

    Bardzo ciekawe

    22 czerwca 2020 14:48 324
    0

    spoko

    23 czerwca 2020 11:52 324
    0

    bardzo fajnie wiedziec

    26 czerwca 2020 05:54 324
    0

    rób tak jak uważasz

    5 lipca 2020 13:25 324
    0

    Siłe łatwo można nabić na npc, którego mozemy klepac do woli w misji odnawiania zasobów do wytwórni.
    Żeby rozwinąć skradanie wystarczy kręcić się w kółko, czyli klikasz klawisz włączajacy skradanie (chyba ctrl) i blokujesz (linijka albo czyms) np. klawisz "D" (odpowiadajacy za poruszanie sie w prawo).
    Pilotowanie także łatwo rozwinąć jak aktywnie grasz, a i tak nie wpływa zbytnio na sterowanie samolotem.

    Co do pierwszych zarobków to lepiej wkręcic sie na jakiś finał napadu. Jeżeli trafi się na spoko gościa to da nam 10-15%, a jak nie możemy wkrecic sie na sam finał to warto pomóć w przygotowaniach i raczej host powinien w napadzie dać nam troche kasy. Chyba że nigdy nie mielismy kontaktu z grą to lepiej sie nie pchać, zostają wtedy misje kontaktowe lub jakieś adwersarze, wyścigi, które często są premiowane nawet do x3. Normalnie nie oplacalne ale na początku na x2 czy x3 powinny pomóc się rozwinąć, zapewniając jakie pieniadze oraz punkty RP (czyli poziom).

    Kupno mieszkania i hostowanie napadów jest spoko, ale często żeby zebrać ekipe do przygotowań trzeba troche poczekać (do finałów nie ma zbyt duzego problemu), musimy także liczyc na ludzi, że nie okażą się "nobkami' i jednego napadu nie będzie robiło sie cały dzień.

    Kupienie bunkru jako jeden z pierwszych biznesów to głupota, żeby było opłacalne go napełnianie trzeba kupić ulepszenia, które kosztują jak drugi bunkier, a modyfikacje broni i mobilne centrum operacyjne na początku gry jest całkowicie zbędne. Najbardziej optymalną formą zarobku i w zasadzie najlepszą jest import/export. Na początku trzeba kupić biuro oraz później magazyn samochodów, ale jak trafimy na zniżke to nie kosztuje to tak dużo. Dodatkowo kupno biura umozliwia nam zadania vipa, które często są premiowane i idzie fajnie zarobić.

    A i taki tip: nie kupujcie nic w środe, żadnych samochodów, biznesów, nieruchomosci bo co tydzień w czwartek są nowe zniżki i premie, a lepiej poczekać jeden dzień i zaoszczedzic troche $$$.

    Pozdrawiam.

    5 lipca 2020 15:41 324
    0

    nie wiem xd

    6 lipca 2020 11:40 324
    0

    Fajny artykuł pomógł mi dzięki wielkie! :D

    6 lipca 2020 12:30 324
    0

    dzięki za trochę rad

    6 lipca 2020 20:06 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się