• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Forge Of Empires - informacje dla nowych graczy

    Jestem pewna, że słyszeliście o grze Forge of Empires (może nawet w nią graliście?) , ale czym właściwie ona jest, na czym polega, czy warto w nią grać? W tym artykule opowiem wam o jej podstawach oraz napiszę krótką recenzję, abyście wiedzieli czy warto w nią zagrać. Zapraszam do przeczytania! :)



    Czym jest Forge of Empires?
    na początku łapcie bardzo krótką ''definicję'' która może trochę przybliży wam grę :)

    Forge of Empires  to gra typowa strategiczna rozgrywana w przeglądarce internetowej lub w aplikacji a telefonie, tablecie etc., wyprodukowana przez  Inno Games. Skupia się głównie na tworzeniu własnego miasta, rozbudowywaniu go, walce z przeciwnikami i przechodzeniu przez kolejne epoki historyczne.


    PODSTAWY
    Zaczynając swoją przygodę w Forge of Empires trafiamy do małej wioski, którą będziemy mogli nazwać. Wioska ''jest'' w epoce kamienia, ale niech was to nie zniechęca, bo będziemy potem ją unowocześniać. W grze wita nas postać która przeprowadzi samouczek, a później będzie nas prowadzić po grze i będziemy dostawać od niego misje. Podczas samouczka nauczysz się:
    1.jak budować domy i inne budynki
    2.jak stawiać dekoracje
    3.czym są punkty rozwoju
    4.  jak odkrywać nowe technologie
    5.jak przeprowadzać bitwy
    Przejdziesz również z epoki kamienia do epoki brązu

    A co po samouczku?
    Nie martw się, po samouczku nie zostajesz pozostawiony sam sobie :) Cały czas będziesz dostawać nowe misje do wykonania za które dostajesz nagrody takie jak: monety, zaopatrzenie, diamenty itp. Misje są ciekawe i różnorodne, więc nie znudzą wam się tak szybko. Do gry możecie także zaprosić znajomych i rywalizować z nimi.


    JAKI JEST CEL TEJ GRY?
    właściwie każdy może sobie obrać swój cel. Ogólny cel gry to oczywiście rozbudowywanie miasta i przechodzenie przez kolejne epoki, ale waszym celem może być coś zupełnie innego, chociażby wybranie jak największej liczby bitew czy zebranie dużej ilości pieniędzy :)


    KRÓTKA RECENZJA
    Moim zdaniem Forge of Empires to gra dla każdego. Jest bardzo zróżnicowana i każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie.  Jednak jak każda gra i ta ma swoje minusy np. po jakimś czasie wypełnienie jednej misji zajmuje bardzo dużo czasu i może niektórych nudzić, po drugie jeżeli gramy na telefonie/tablecie to gra zajmuje STRASZNIE dużo miejsca (u mnie już po tygodniu grania zajmowała 2GB więc przerzuciłam się na komputer), oczywiście jest to uzasadnione fajną grafiką i dużą ilością opcji, ale wciąż jest to minus.


    PODSUMOWANIE
    tutaj plusy i minusy gry tak w skrócie

    plusy:
    - wersja zarówno przeglądarkowa jak i na telefon, tablet
    - ciekawa fabuła
    - darmowa
    -fajna grafika
    - nie ma lagów/nie zacina się
    - zróżnicowanie (każdy znajdzie coś dla siebie)
    -można zapraszać znajomych

    minusy:
    - zajmuje dużo miejsca
    - po dłuższym czasie może (ale nie musi) nudzić
    - wymaga internetu (oczywiście jest to logiczne, jednak niektórzy mogą uznać to za minus, więc dopisałam)


    i kończę ten artykuł moją oceną gry czyli 9/10, mam nadzieję, że nowych graczy trochę prowadziłam w klimat gry a tych bardziej doświadczonych czymś zainteresowałam. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników :*

    2 czerwca 2020 20:40 324
    0

    bardzo fajny poradnik, dziękuje bardzo :)

    22 czerwca 2020 22:41 324
    0

    dzienki za poradnik

    23 czerwca 2020 07:22 324
    0

    Dzięki za poradę

    23 czerwca 2020 11:04 324
    0

    dzięki ale że aż tak się rozpisałaś/eś

    23 czerwca 2020 11:07 324
    0

    świetna, wciągajaca gra, poznałem ją na gamehag w celu zdobycia Kamieni Dusz i gram w nią dalej, obecnie epoka przemysłowa.

    23 sierpnia 2020 10:17 324
    0

    o lol

    23 sierpnia 2020 19:24 324
    0

    ej dostaje się coś za level up

    23 sierpnia 2020 19:29 324
    0

    ej bo wysłałem screena z ulepszonym bankiem na level 4 i nic więcej to starczy?.

    23 sierpnia 2020 19:48 324
    0

    fajna jest ta gierka polecam

    24 sierpnia 2020 15:27 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się