• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Top 3 skórek do Graves'a (LoL)

    Graves już od dawna posiada dużą ilość dostępnych dla niego do kupienia skórek. Jedne z nich są naprawdę świetne, inne natomiast moim zdaniem nie nadają się do grania i są po prostu paskudne. W tym artykule przestawię wam moją krótką listę 3 najlepszych skórek na tego bohatera, które są obecnie dostępne w sklepie. Pragą wspomnieć jednak na wstępie, że cała lista jest tylko moją własną, subtelną opinią i tak naprawdę nikt z was nie musi się z nią zgadzać. Mam jednak nadzieję, że wam się spodoba i zapraszam do czytania! <3 


    Umieszczenie tych skinów na liście nie było dla mnie jakimkolwiek wielkim wyzwaniem i spędziłem nad tym naprawdę mało czasu - po prostu od początku wiedziałem co na mojej liście musi, oraz nie może się znaleźć. Sam wybieram Gravesa rzadko, ale na skinach w mojej ulubionej grze się znam.

    Skórką, która na mojej liście zajmuje ostatnie miejsce, jest 
    Pretorianin Graves
    skórka ta przedstawia typowego wojownika Pretorian z jednego z dodatkowych uniwersum League of Legends, z którego wywodzą się również skiny z serii Pulsefire. W owym uniwersum te właśnie skórki toczą między sobą wojnę. 
    wGa2ILhbzttHQbHLLfSCoyaKVCVZAs.jpg
    Na skinie Graves przedstawiony jest jako Robot / Cyborg, który za wszelką cenę chce zniszczyć rasę ludzką i kosztuje 1350 Riot points. Model skórki w grze wygląda naprawdę dobrze, jest wykonany ciekawie i przyjemnie. Został on stworzony w niebiesko - białej kolorystyce, a "pelerynka", jak lubie to nazywać, którą zawieszoną trzyma zawsze na ramieniu jest koloru czerwonego, tak samo jak magazynek jego wielkiej i przepięknej broni. 
    Graves używając swojej umiejętności "Q" wystrzela minę, która na końcu jej zasięgu eksploduje i do niego wraca. Jest to przedstawione w naprawdę fajny sposób, a animacja błyskotliwego, niebieskiego wybuchu wygląda cudownie. Podczas wystrzeliwania ogromnego pocisku za pomocą swojego R bohater pozostawia na przeciwniku potężny wybuch wyglądający niesamowicie z wszystkimi tymi dodatkowymi efektami. 
    Osobiście skórka mi się bardzo podoba, lecz nadal myślę, że następne skórki są od niego jeszcze lepsze. 

    Skin, który zajmuje drugie miejsce na mojej liście to zdaje mi się pierwszy tak dobry skin na tę postać, a jest to
    Basenowy Graves, który kosztuje również 1350 Riot Points i uwierzcie mi - naprawdę jest warty wydania tych pieniędzy, jeżeli akurat szukasz jakiegoś dobrego skina na tego bohatera. 
    9wVFALV66cnncHCjOAI1Is1xOgAovj.jpg
    Pierwszą rzeczą, którą widać na pierwszy rzut oka jest to, że jego strzelba została zamieniona na pistolet na wodę! Ponadto podczas wszystkich umiejętności w tej skórce Graves tej wody używa, co wygląda naprawdę super! [no i jest bez koszulki ;) ].
    Podczas wykonywania umiejętności "Q" bohater wystrzela balon z wodą. Wyobraźcie sobie jak śmiesznie musi wyglądać oberwanie krytycznie takim balonikiem. Natomiast używając "W" zamiast klasycznego granatu dymnego, pojawia się zraszacz blokujący wizję naszym przeciwnikom. 
    Ale to jednak umiejętność "R" wygląda najbardziej epicko, gdzie nasza postać wystrzeliwuje prawdziwą wodną bombę we wroga, tworząc olbrzymią wodą falę! Skin ten bardzo mi się podoba i gorąco polecam nim pograć :3. 

    A teraz przechodzimy do miejsca pierwszego na tej liście i kolejnego naprawdę cudownego skina, którym jest  - co pewnie was nie dziwi - 
    Snow Day Graves korzystający z dmuchawy do śniegu, którą otrzymał od Mikołaja Brauma jako prezent na gwiazdkę zamiast swojej normalnej, tradycyjnej strzelby.
    sIWJ5RPJWuuu9ynb6sDKNGSAFppYGy.jpg

    Ten kosztujący 1350 RP skin na długo będzie moim ulubionym dla tego bohatera. Kocham gwiazdkę a ten skin oprócz przypominania o niej przynosi naprawdę wiele radości z gry i sam w sobie jest kozacki. 
    Dzięki swojej broni Graves zamiast strzelać pociskami strzela - jak pewnie zgadliście - śniegiem! 
    Nasi przeciwnicy naprawdę zmarzną od mrożących krew w żyłach, lodowatych śnieżkach z dmuchawy prosto w twarz. 
    Zamiast chmury dymu na naszym "w", Graves postanawia przyzwać pingwinka, który zaczyna kręcić się dookoła na ziemi, tworząc małą śnieżną burzę. Możemy poczuć prawdziwy zimny klimat kiedy uderzymy przeciwnika całym naszym combo, grając tym cudownym, ubranym w zimową kurtkę i fajną czapeczkę bohaterem.

    To już koniec tej krótkiej listy  - moim zdaniem - trzech najlepszych skórek do Gravesa. Mam nadzieję, że wam się podobało i dziękuję bardzo za czytanie <3 

    29 maja 2020 18:27 324
    0

    Fajny artykuł

    29 maja 2020 23:16 324
    0

    bardzo fajny

    30 maja 2020 00:07 324
    0

    Moim zadnie Snow Day Graves jest najlepszy

    5 czerwca 2020 09:09 324
    0

    ej fajnie nwm co dalej

    5 czerwca 2020 11:06 324
    0

    oficjalnie ten artykuł mi w niczym nie pomógł i niczego sensownego z niego się nie dowiedziałem.

    5 czerwca 2020 11:49 324
    0

    FAJNY ARTYKUŁ POLECAM

    5 czerwca 2020 11:50 324
    0

    to jest forum artykuły nie pisze się tu

    5 czerwca 2020 13:58 324
    0

    fajny artykuł

    5 czerwca 2020 14:14 324
    0

    Ale zdjęcie wybombiło xD

    Ps. Bez urazy ziom :)

    16 czerwca 2020 15:28 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się