• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nasus

    Co sądzicie o nasusie w niższych dywizjach według mnie jest bardzo silny i trudno go zatrzymać. Wiecie co go kontruje i jak zatrzymać go, gdy stakuje?

    24 marca 2018 13:05 77
    0

    zawsze mnie denerwował teemo jego uniki i uniki na minionach przy nim stakowanie przy nim = połowa staków mniej odnośnie innych postaci to nawet darek i postacie na topa z obijaniem trzeba po prostu go odganiać od farmy nie ma rady i szybko kończyć gry

    26 marca 2018 20:18 77
    0

    W niskich rangach (b, s, g5-4) Nassus jest spoko. Robisz stacki, a później w team fajcie adc na q, ale trzeba brać udział w team fajtach, a nie do końca gry z topa nie schodzić.

    26 marca 2018 21:23 77
    0

    Nienawidzę. Często trafiam na niego na topie w momencie, kiedy matchup jest dla mnie niekorzystny. Trudno też w niskich dywizjach o ogarniającego junglera, który stwierdzi, że mogę z nim nie mieć szans (chociaż dla tych co lubią hasać po dżungli i farmić w czasie teamfightów przydzielono specjalnie miejsce w podziemiach)

    26 marca 2018 22:38 77
    0

    Dopiero się ucze nim grać ale postać wydaje się spoko

    26 marca 2018 22:39 77
    0

    Nie za bardzo umiem nim grać ale moim zdaniem jest silny i może być bardzo dobry :D

    31 marca 2018 00:26 77
    0

    W early trzeba go zniszczyć i nie pozwalać farmic.

    3 kwietnia 2018 17:28 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się