• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nowy gracz

    Jestem nowym graczem mam 4lv i chciałbym pograć w Fortniete przez dłuższy czas ale jakoś mi nie idzie macie jakieś porady dla początkujących?

    21 marca 2018 19:16 2830
    0

    1) strzelaj spokojnie, wceluj się i dopiero oddawaj strzały, omijaj nie potrzebnej walki.
    2) dobrze się pozycjonuj, BUDUJ! Polecam do myszki przypisać sobie budowanie schodów i ścian, aby szybko się przemieszczać. Często działa zasada, że jeśli jesteś wyżej to wygrasz, bo masz większe pole widzenia i możesz się schować w przeciwieństwie do przeciwnika.
    3) spróbuj każdej broni i ćwicz, polecam latać na sprawdzone ubocza od większych lokalizacji i z tamtąd dołączać do walki - w ten sposób możesz na spokojnie ogarnąć rzeczy, pozycje i postrzelać jak do kaczek ;)
    4) przy spadaniu staraj się wychylić jak najbardziej na dół, aby jak najszybciej spaść.

    I takie zasady, które prawie zawsze się sprawdzają:
    Wykrzywione są zawsze przepełnione.
    Im dalej skoczysz na trasie lotu tym mniej ludzi spotkasz - logiczne.
    Pompa na blisko jest o niebo lepsza.
    Rzadkość i moc broni to: Szara - Zielona - Niebieska - Fioletowa - Złota

    I graj dużo, ja pierwszą gre wygrałem przy 26 Lv i to w parach ;)
    GL&HF, Bayo ^^

    21 marca 2018 19:35 2830
    0

    Dobra porada

    22 marca 2018 20:05 2830
    0

    Dobre porady ale najważniejsze mieć radość i odczówać przyjemność z gry bo w stanie euforii i złości nie wiadomo jak byś się starał tak i tak nic nie wyjdze w żadnej grze o wtedy nakładamy sobie tzw klapki na oczy polecam w tedy odejść na chwilę zająć się czymś innym lub oglądnąć filmik na youtube itp. GL&HF

    26 marca 2018 19:59 2830
    0


    1. Oglądaj dużo pro playerów np Ninja
    2. Graj dużo Lataj tam gdzie jest najwięcej ludzi (wykrzywione wieze) aby ćwiczyć aima
    Proste? Proste :)
    3.zbinduj budowanie na przyciski myszy (o ile masz)

    30 marca 2018 20:40 2830
    0

    Lataj na początek w miejsca gdzie nie ma dużo ludzi.

    31 marca 2018 09:15 2830
    0

    ucz sie strzelac na miejscach gdzie jest duzo osob i ucz sie budoawc itp

    3 kwietnia 2018 18:49 2830
    0

    Na początku leć tam gdzie leci dużo ludzi np. Wykrzywione wieże(Tilted towers) bo wtedy nie bedzie takiego stresa jak kogoś spotkasz


    3 kwietnia 2018 20:37 2830
    0

    Ćwicz budowanie

    10 marca 2019 13:31 2830
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się