• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jaka postać żeby wyjść z silvera?

    Chciał bym wyjść z silvera ale jaką postać najlepiej wybrać?

    15 marca 2018 17:49 77
    0

    Witaj!

    Wszystko zależy od tego na jakich liniach grasz, postaram przybliżyć Ci jakie postacie są najlepsze w aktualnym patchu.

    Top:

    1) God Tier ( Postacie posiadające aktualnie największy potencjał) : Darius, Sion oraz Gangplank.
    2) Tier A ( Postacie bardzo silne oraz posiadające duży potencjał) : Sined, Illaoi, Nasus oraz Yasuo.
    3) Inne: Kayle, Dr. Mundo, Riven oraz Camille.

    Jungle:

    1) God Tier: Rengar, Kha'zix oraz Warwick.
    2) Tier A: Shyvana, Jax, Kayn oraz Zac.
    3) Inne: Jarvan IV, Evelynn, Uydr oraz Shaco.

    Mid:

    1) God Tier: Swain, Zed oraz Anivia.
    2) Tier A: Veigar, Ahri, Fizz, Xerath oraz Katarina.
    3) Inne: Vladimir, Vel'koz, Lux oraz Karthus.

    ADC:

    1) God Tier: Ezreal, Jhin oraz Xayah.
    2) Tier A: Sivir, Caitlyn, Varus oraz Tristana.
    3) Inne: Draven, Vayne oraz Ashe.

    Support:

    1) God Tier: Nami, Janna oraz Lulu,
    2) Tier A: Blitzcrank, Brand, Soraka oraz Morgana,
    3) Inne: Bard, Alistar oraz Sona.

    Ogólnie w ogólnodostępnych tier listach, również możesz znależć spis postaci, ale tutaj pozmieniałem ich skategoryzowani tak, aby przedstawiało postacie, które są aktualnie dobre i łatwo będzie nimi awansować do wyższej dywizji, a zrobiłem tak przykładowo z Vayne i Draven'em, pomimo iż w aktualnym patchu są bardzo silni, to są to postacie, które wymagają nie małych umiejętności, aby wykrzesać cały ich potencjał. Mam nadzieję, że pomoże to co napisałem ^^. Pozdrawiam i jeżeli będziesz miał jakieś pytania co do wybranej postaci, to napisz, a z chęcią pomogę 👍

    15 marca 2018 18:05 77
    0

    Wow ale się rozpisałeś/aś

    15 marca 2018 18:07 77
    0

    Zależy co mainujesz Na 1.topa polacem ci : Rene pod lethality (Łatwo możesz zabić adc w teamfightcie) albo jaxa pod tank-ad (Też łatwo może zabić adc)2. Na mida lux albo fiza (Duży dmg op w early i late game) 3.Na jg Seju (Itemy tylko pod tanka oczywiście) albo twicha 4.Na adc dobry i całkiem łatwy jest też twich albo troche trudniejszy champion jak lucian albo jinx 5.A na supporta Bard (Ma całkiem dmg i dużo slowów) albo braum (Tank z cc i dmg) To jest tylko moja opinia :D

    15 marca 2018 18:19 77
    0

    yasuo,zed,akali,fizz

    15 marca 2018 18:29 77
    0

    Nie graj Yasuo na niższych dywizjach... Jest zbyt niestabilnym i niebezpiecznym pickiem i jest strasznie duża szansa że przegrasz.

    15 marca 2018 21:24 77
    0

    Chodzi o to żeby grać swoją ulubią postacią np warwick do jg

    16 marca 2018 06:58 77
    0

    Najlepszy sposób to: zebrać wszystkich bohaterów i grać nimi na normalkach i wybrać na rankedy tą postać,którą najlepiej się gra

    16 marca 2018 07:41 77
    0

    Jeżeli jesteś słaby mechanicznie ale masz spory „game knowledge” support jest najłatwiejszą opcją. Polecam Janne Lulu Tarica i Sorake.

    18 marca 2018 07:55 77
    0

    I mainuj tylko max 2 championy bo wtedy wiesz dokladnie jak grac kazdy matchup i nie feedujesz

    18 marca 2018 07:55 77
    0

    Wbilem plat w tym sezonie grajac shenem na topie i janna na supporcie i oboma tymi championami mam ponad 65% winratio

    18 marca 2018 07:56 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się