• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy wszyscy Yauso są źli?

    Wielu graczy nie lubi ludzi, którzy grają Yasuo. Ale dlaczego tak jest? Dowiecie się w tym artykule!
        Może to was nie zdziwić, ale nie lubimy graczy Yasuo, ponieważ z reguły są toxic, ale nie każdy taki jest to, że zje** jedną czy dwie akcje nic nie znaczy i to nie powód, żebyście się z nim wyzywali. Ale dobra co jeśli to on zacznie? Odpowiedź na to pytanie powinniście znać - poprostu go ignorujecie i tyle.
        Dlaczego gracze Yasuo wyzywają? To proste, bo grają postacia trudną i poprostu wkurzają się tym, że nie potrafią kogoś ograć. Yauso, Vayne itp. są championami na, których ciąży wielka presja. Jeden źle użyty skill i mogą zginąć i pociągnąć za sobą swoją drużynę.
        To nie tylko Yasuo zaczyna się wyzywać. Jak napiszesz mu, że jest typowym Yauso to w niczym nie pomoże... Jak popełnia błąd za błędem powiedz mu o tym, ale staraj się go przy tym nie wyzywać. Jeśli zacznie obrażać Twoją matkę zignoruj go, powinieneś wtedy wiedzieć, że to nie jest osoba warta Twojego czasu i nerwów.
        Sama grywam premade z takim mainem Yasuo razem ze skinem PROJECT: Yauso :D. Jest on dobrym graczem ligi legend, nie wyzywa i z reguly wygrywa linię. Nie trudno się domyślić, że miło się z nim gra. Dobra, dobra, ale ja nie jestem tu, żeby pisac tu o moich znajomych, bo o tym mógłby powstać na 5k znaków i dostałabym pewnie z 1k KD :D.
        Jako ciekawostkę dowalę wam to, że jakiś serwer dostał Blood Moon Yasuo (Yauso Krwawego Księżyca) za darmo. A to dlaczego? Pewnie myślicie to nie fair xD! Dostali go, ponieważ zrobili jego projekt itp. skin był gotowy i Riotowi się spodobał. Może jakby ktoś od nas wykazałby się taką twórczością daliby nam jakiegoś skina? Ale tego nie dowiemy się dopóki nie sprawdzimy.
        Jest za mało znaków więc jeszcze dopiszę, że za najlepszych graczy Yasuo uważa się Koreańczyków. Szkoda, że u nas nie ma takich Yasuo ;(.
        Korzystając z okazji dopiszę trochę o Vayne - adc o wielkim, ale niewykorzystywanym potencjale. Słyszeliście, że istnieje gracz, który rozegrał nią 101 meczy i ma na niej 100% winratu? Jeśli nie to teraz wiecie.
       To już na tyle. Na bonusik dam wam runki do Yasuo tak na przyszłość ;)
    Dominacja
    - Porażenie
    - Niespodziewane uderzenie
    - Kolekcja oczu
    - Pomysłowy łowca
    Czarnoksięstwo
    - Transcendacja
    - Nadchodząca burza
    UWAGA! Te runki mogą być złe ze względu na to, że ja nie grywam Yasuo!!

    13 marca 2018 15:41 324
    0

    Wszyscy yasuo to jedna rodzina, jeden wygrywa drugi przegrywa

    16 marca 2018 07:12 324
    0

    Moim zdaniem gracze Yasuo biorą te postać strasznie na siłe, dodatkowo nie wiedząc co countruje ich na ich linii. Czasami zrobią 14/2, a czasami 0/3 juz w 10 minucie gry. Nie sądze że to wina postaci, a raczej samych graczy, którzy nie potrafią jej wykorzystać.

    16 marca 2018 08:10 324
    0

    Oh jesu, dałem tylko przykład .

    16 marca 2018 15:56 324
    0

    Jeśli ktoś umie grać tą postacią dobrze to warto mieć tą osobe w drużynie jeśli nie umie ,dopiero się uczy to nie warto

    16 marca 2018 21:04 324
    0

    Dokładnie. Mój znajomy umie nim grac i gra się z nim bardzo przyjemnie. :)

    17 marca 2018 12:40 324
    0

    To fajnie że masz takiego znajomego

    18 marca 2018 12:15 324
    0

    zależy, ja w lol-u gram karma i mi to nie przeszkadza lol

    26 lipca 2022 23:41 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się