• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ulubiony wasz sport

    Jaki jest wasz ulubiony sport ?

    8 maja 2020 08:53 491
    0

    mój ulubiony sport to jazda na rowerze

    8 maja 2020 09:04 491
    0

    Moją ulubioną dyscypliną sportową jest piłka nożna, która według mnie jest ciekawym i interesującym zajęciem. Już jako małe dziecko często grywałem z kolegami na boisku. Gram wtedy kiedy czas mi na to pozwala. Dobrze jest spotkać się z kolegami z kolegami , rozładować swoje napięcie i pobiegać za piłką, wspaniale się przy tym bawiąc. Zawsze oglądam mecze, a jeśli jest to możliwe jeżdżę aby je obejrzeć. Mecze rozgrywane są na polu gry wyznaczonym w postaci prostokąta o szerokości od 45 m do 90 m i długości od 90 m do 120 m (dla meczów międzynarodowych wymiary boiska wynoszą 64–75 m x 100–110 m). Dwie krótsze linie nazywają się liniami bramkowymi, natomiast dwie dłuższe – liniami bocznymi. Po przeciwległych stronach pola gry, na środku linii bramkowych, ustawione są bramki o szerokości między wewnętrznymi krawędziami słupków 7,32 m i wysokości dolnej krawędzi poprzeczki od podłoża 2,44 m. Zawody są rozgrywane piłką, która powinna mieć obwód nie mniejszy niż 68 cm i nie większy niż 70 cm, a jej waga powinna wynosić od 410 do 450 gramów. Przy rozpoczęciu zawodów ciśnienie powietrza we wnętrzu piłki musi wynosić od 0,6 do 1,1 atmosfery (600–1100 g/cm²) mierzone w odniesieniu do poziomu morza. Pełny skład drużyny liczy 11 zawodników, w tym bramkarz. Drużyna może również wyznaczyć maksymalnie do 7 zawodników rezerwowych. Personalia wszystkich zawodników muszą być wpisane do sprawozdania sędziowskiego, które musi być dostarczone do sędziego przed rozpoczęciem zawodów. W trakcie spotkania drużyna może dokonywać wymian
    zawodników, których liczba zależy od regulaminu danych rozgrywek. Zawodnik wymieniony nie
    może znaleźć się ponownie na placu gry .Najpiękniejsze jest to że piłka nożna to nieprzewidywalny sport, ponieważ czasem słabsza drużyna, może wygrać nad silniejszą. Moim ulubionym klubem jest Manchester United. Z całego serca mu kibicuję oczywiście nie zapominając o Polskiej reprezentacji.
    Uprawianie sportu pozwala mi utrzymać dużo lepszą kondycję i poprawia mój nastrój.

    8 maja 2020 09:11 491
    0

    Jazda konna

    8 maja 2020 09:28 491
    0

    Piłka nożna, jazda na rowerze(po lesie wązozach itd.). Moje ulubione kluby to Fc barcelona, Liverpool, Chelsea, Manchester City.

    8 maja 2020 14:09 491
    0

    pilka nożna oczywiście i moze tez siatkówka

    8 maja 2020 14:12 491
    0

    mój ulubiony sport to koszykówka

    8 maja 2020 14:29 491
    0

    Gry c:

    8 maja 2020 14:32 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się