• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    ocena - Skiny Annie

    Ocena skinów do Annie

    Żeby się wyróźnić od pozostałych graczy Liga Legends wymyśliła skiny. Każdemu co innego się podoba. Obmyślili skiny do każdego wchodzącego państwa (Skin do Xina Husarz należy do Polski:) Potem Liga dodałą zianę kolorów.
    W SKINACH PRZED 2013 ROKU TIBBERS WYGLĄDAŁ JEDNAKOWO NA WSZYSTKICH. 
     
    Oto skiny do Annie oraz moje oceny  :
    • Klasyczna Annie:
      Annie OriginalSkin    Podobny obraz

    Klasyczna Annie jest bardzo dobrze wykonana. Grając na wysokiej grafice świetnie się prezentuje zwłaszcza ogień. Ocena to : 5/10
    • Gotycka Annie
    Annie GothSkin Znalezione obrazy dla zapytania annie czerwony kapturek lol
    Jej przeróbka została oparta na chińskim projekcie. Jest jedyną skórką z Edycji Kolekscjonerskiej, która jest jeszcze dostępna. Dzieli temat z Ammumu, który jest jej przyjacielem. W tym skinie bardzo podoba mi się Tibbers, a zwłaszcza ogień wokół niego. 
    Ocena:6/10
    • Czerwona Annie
    Annie RedRidingSkin (tutaj nie mogę znaleźć wyglądu :(( )
    Po tym skinie widać odrazu, że jest nawiązaniem do Czerwonego Kapturka. Tematyką dzieli z Warwikiem.  Skin ten jest bardzo uroczy.  Tibbers wydaje się groźny mimo uśmiechu.
    Ocena:6/10
    • Annie w Krainie Czarów
    Annie AnnieinWonderlandSkinPodobny obraz
    Kolejny skin w którym Tibbers pomimo uśmiechu wygląda groźnie przez swoje oczy. Annie na tym skinie wygląda jakby była lekko przerażona.  Na tym skinie Annie jest Alicją, a Tibbers białym królikiem.Jest to skórka należąca do LEGENDARNYCH przez dużą  zmianę w Tibbersie. Temat dzieli wraz z Shacko.
    Ocena:6/10

    • Annie Królowa Balu
    Annie PromQueenSkinZnalezione obrazy dla zapytania annie królowa balu
    Skin mocno powiązay jest ze skinem jej przyjaciela-Ammumu niedoszły król balu. Ammumu jest widoczny również po prawej stronie skórki Annie. Jest smutny, ponieważ Tibbers wygrał tytuł króla balu.
    Ocena:7/10
    • Annie mroźnego ognia
    Annie FrostfireSkinPodobny obraz
    Jest to jedyny skin jaki mam, dzięki skrzynką! Z czego bardzo się cieszę. Annnie na tym skinie początkowo miała b.iałe włosy.
    Ocena:8/10
    • Annie na opak
    Annie ReverseSkinZnalezione obrazy dla zapytania annie na opak
    Jest to skin, który zawsze chciałam posiadać! Prawdopodobnie nawiązuje do lalki Annabelle. Jest to jedyny skin na którym Annie nie trzyma Tibbersa tylko lalkę z podobizną siebie.
    Ocena: 9/10
    • Annie panda
    Annie PandaSkinZnalezione obrazy dla zapytania annie panda
    Dzili temat z Teemo. Wygląd Tibbersa przypomina Króla Pandy z gry SLY COOPER.Zotała wyda 4 dni po wyaniu gry.
    Ocena 9/10
    • Kochana Annie
    Annie SweetheartSkinPodobny obraz
    Powstała w walentynki 2015 roku. Jedyna skórka w której niedźwiedź nie pokazuje kłów i pazurów. Na obrazku widnieje posąg Amummu. Dzieli temat z Soną.
    Ocena: 9/10
    • Hextechowa Annie
    Annie HextechSkinZnalezione obrazy dla zapytania annie hextech
    Skórkę można otrzymać jedynie za 10 klejnotów. Razem z Vayne i Dariusem są do zdobycia w warsztacie.
    Ocena:10/10
    • Super-Galaktyczna Annie
    Annie SuperGalaxySkinPodobny obraz
    Dzieli temat z Nidalee,Rumble, Shivana, Kinred i Elise. W lolu otrzymałam ikonkę Super-Galaktycznej Annie.
    Ocena: 10/10
    • FrankesteinTibbers Annie
    Annie FrankenTibbersSkinFrankenTibbers Annie, skin spotlight, Annie skins, Annie lol, lol Annie
    Nawiązuje do filmu narzeczona Frankesteina.
    Ocena:9/10
    Annie i Amummu są dobrymi przyjaciółmi. To tłumaczy wspólną tematykę skórek.Jest córką Gregoriego HasturaSzarego Czarnoksiężnika i AmolineWiedźmy CieniPierwotnie byli oni przywódcami Szarego Zakonu, którzy musieli opuścić Noxus, ponieważ byli politycznymi i społecznymi wyrzutkami. Zakon skolonizował dotychczas Ziemie Voodo.

    12 lutego 2018 14:21 324
    0

    Są brzydkie, bardzo xdddd

    16 marca 2018 22:04 324
    0

    łatwo znaleźć lepsze, do innych postaci

    16 marca 2018 22:04 324
    0

    wiec no ten xd Katarina best

    16 marca 2018 22:04 324
    0

    fajne ale mozna lepsze

    25 stycznia 2024 08:48 324
    0

    wszystki fajne

    25 stycznia 2024 21:07 324
    0

    fajne

    30 stycznia 2024 12:14 324
    0

    jestem w szoku, ale spoko te postacie

    31 stycznia 2024 14:03 324
    0

    sa brzydkie nie kupił bym

    7 lutego 2024 10:19 324
    0

    fajne sąsa brzydkie nie kupił bym

    7 lutego 2024 17:34 324
    0

    liga legend oddaje, sam gram i jest fajnie

    10 lutego 2024 13:22 324
    0

    są super

    10 lutego 2024 16:39 324
    0

    jax byłby szczęśliwy widząc te skinki

    7 marca 2024 22:08 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się