• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    The Sims 4 uniwersytet - opis

    Hej wszystkim! Opiszę dzisiaj dodatek, który ma już prawie pół roku, ale myślę, że jest ciekawy. Zapraszam do przeczytania :) 


    The Sims 4 "Uniwersytet" to dodatek, który został wydany piętnastego listopada dwutysięcznego dziewiętnastego roku.
    Jest to kolejny pakiet od Ea Games rozszerzający grę, która rozwija się od dwudziestu lat.
    Na początku jeszcze wspomnę, że seria The Sims 4 to symulatory życia.
    hPRHuyb7ukUiYVhqCAtdZEY5Jy4t4w.png

    Dobrze, przejdźmy więc do opisywania tego rozszerzenia :) Pakiet "Uniwersytet" daje nam nową lokację "Britechester". Jest ona śliczna, ale daje tak nie za dużo właściwie (Dla studentów dużo, lecz dla Simów nie idących na studia mało). Znajduje się tam tylko jedna parcela mieszkaniowa dla wszystkich Simów, oraz 2 parcele z rodzinami. Mamy tam Pub "Papryczka", do którego przychodzi każdy, bibliotekę i w końcu najlepsza część, dwa uniwersytety! Pierwszy z nich to Britechester. Wygląda bardzo staro. Przedmioty prestiżowe znajdujące się tam to:
    -Historia sztuki 
    -Sztuka kulinarna
    -Dramatyzm
    -Grafika
    -Historia
    -Język i literatura
    -Komunikacja
    Na każdym kierunku rozwija się inne umiejętności. W dzielnicy Britechester zawarte są 3 akademiki, uczelnia i miejsce, gdzie studenci mogą spokojnie spędzić wolny czas, albo uczyć się. Maskotką szkoły jest zielony smok. Teraz czas na kolejną dzielnicę okolicy Britechester, czyli Instytut Foxbury. Kierunki prestiżowe na nim to:
    -Biologia
    -Informatyka
    -Łotrostwo
    -Psychologia
    -Ekonomia
    -Fizyka
    Maskotką szkoły jest czerwony homar, a barwy uczerni to czerwień i złoto. Zapisując się na uniwersytet możemy zrobić to za pomocą komputera, telefonu, albo skrzynki pocztowej. Rekrutacja na studia kosztuje 75 simoleonów. Dostajemy się na wybraną uczelnie, ale czy na kierunek prestiżowy to już decydują umiejętności naszego sima.
    o0I2B4uWTB3jDEOWbdp4npkmg40A0U.png
    Gdy chodzimy do szkoły wszystko zależy od nas - czy zdamy szkołę z dobrymi ocenami, a nawet czy w ogóle ją zdamy. Od poniedziałku do piątku nasz sim chodzi na dość krótkie zajęcia, można chodzić na wagary, ale to znacznie pogorszy nasze oceny. Aby mieć je dobre musimy odrabiać prace domowe, wykonywać zadania oraz uczyć się na egzaminy. Nauka na egzamin jest ważna, lecz potrzebujemy do tego podręcznika, a kosztują one 700 simoleonów, czyli naprawdę dużo. Całe studia polegają na powiększaniu swoich umiejętności, co potem przyda nam się w pracy. Zaliczyć musimy 12 kursów, aby odebrać świadectwo ukończenia szkoły. 
    Uważam, że ten dodatek jest naprawdę fajny, ale jeżeli nie macie zamiaru uczyć się na uniwersytecie, to jest on naprawdę zbędny. Ja osobiście bardzo go lubię i oceniam na mocne 9/10, ponieważ ma kilka niedociągnięć i nie zawsze chce mi się iść właśnie na studia.

    30 kwietnia 2020 09:59 324
    0

    Fajny artykuł.Uniwersytet to mój ulubiony dodatek do ts4

    30 kwietnia 2020 10:04 324
    0

    fajny artykuł ale ja bym jie kupowala tego dodatku

    30 kwietnia 2020 20:28 324
    0

    fajna gra i artykół pozdro

    1 maja 2020 05:31 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się