• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ściany z wyzwaniami

    Nie do końca rozumiem jak to działa, bo przykładowo instaluję daną apkę powiedzmy, że Delikatesy Centrum i nie dostaję KD. Nie wiem czy ja coś źle robię czy to po prostu nie działa. Z góry dziękuję za sugestie. Pozdrawiam, Firkrann.

    26 kwietnia 2020 22:05 7478
    0

    Wy to tylko instalujecie i oczekujecie kd? Niby za co? Myślicie że oni pieniądze za darmo rozdają? Otworzyć, konto założyć, dane podać i dopiero można narzekać że nie dają kd.
    A ja mam pytanie, czy naprawdę masz taką wewnęrzną potrzebę tworzenia nowych tematów kiedy niedawno powstał tutaj taki o nazwie "Pytania i odpowiedzi"? Może nie zaśmiecajmy jednak tej grupy wątkami czekającymi na jedną odpowiedź? Czy będziemy się może potem bawić w kopiowanie odpowiedzi na pytanie dziesiątki razy jak to robią w bardziej dostępnych dla użyszkodników miejscach?

    28 kwietnia 2020 00:16 7478
    1

    Wyraz przykład pojawił się nie bez powodu - dla niewtajemniczonych polecam sprawdzić definicję, chyba się przyda, może się czegoś nauczysz przy okazji. Zadałem proste i szczere pytanie, oczekiwałem prostej i szczerej odpowiedzi, a nie przelewu KD - nikt tu nie narzeka. I odopowiadając: A ja mam pytanie, czy naprawdę masz taką wewnętrzną potrzebę pisać takie komentarze i atakować innych? Bo skoro o zaśmiecaniu mowa, to Twój komentarz nie wniósł zupełnie niczego. Gratuluję dojrzałej wymiany swojej opinii na temat mojego wątku, jeśli tak wygląda Twój sposób wypowiedzi, to może trafiłeś/trafiłaś na złą grupkę.
    Pozdrawiam, Firkrann.
    PS Użyszkodnicy też atakują, tylko nie marnują czasu innych i swojego na elaboraty, streszczają się zazwyczaj w kilku słowach. Może tam znajdziesz dla siebie miejsce?

    28 kwietnia 2020 00:27 7478
    0

    I dla twojego przykładu na podstawie podanych informacji podałam najbardziej oczywisty powód niezaliczenia oferty. Czasami opis jest "nieprecyzyjny". Mówią zainstalują bo chcą żebyś jej użył. Nie wiem, prościej się chyba nie da wytłumaczyć.
    Tak, mam taką wewnętrzną potrzebę, znalazła się jedna grupa która nie jest spamem i fajnie by było gdyby tak pozostało. Masz proste pytanie to idź do wątku na nie.

    28 kwietnia 2020 00:47 7478
    0

    Dobrze, że są osoby, które się o to martwią, ale myślę, że można to było przekazać w inny sposób. Wątek zamykam, jednocześnie mam nadzieję, że Twoje wpisy będą tak wartościowe jak oczekujesz od innych

    28 kwietnia 2020 01:09 7478
    0

    A raczej zamknę z komputera jutro, bo z poziomu telefonu chyba się nie da. Pozdrawiam, Firkrann.

    28 kwietnia 2020 01:10 7478
    0

    Właśnie tak to powinno działać, inatalujesz, włączasz i powinny być KD. Skoro jest tak napisane to tak powinno być, robiłem już takie zlecenia jak np. apka vogue. Napisane jest WŁĄCZ aplikację, więc włączyłem na 5 sekund, wyłączyłem, odnistalowałem i usunąłem. KD trafiły na moje konto po godzinie. I właśnie tak powinny wyglądać te zadania typu "Uchorom apkę", bo kd jakie za to dają nie są warte tego by jakoś zagłębiać się w ich użytkowanie.

    28 kwietnia 2020 07:34 7478
    0

    Apka vogue jest za mniej niż 10 kd, Delikatesy 30-40.
    W podanym przykładzie Delikatesów mamy "Pobierz aplikację i zarejestruj się" w części ofert więc zapewne nawet jak w innej ofercie tego nie wspominają to właśnie o to chodzi. Jakby nie było od samej instalacji jak w poście pierwszym wspomniane nic nie dają.

    28 kwietnia 2020 09:06 7478
    0

    https://zapodaj.net/images/4ba52ec1ec1b3.jpg

    U mmie widnieje wersja ang. "zainstaluj i uruchom" jak widać na screenie. Jeśli jest inaczej to już wina tego kto to zamieszcza i podaje błędne informacje. KD winno się dostawać za to co napisano, a nie jakieś ukryte zadania. Jeśli faktycznie tak jest, że źle opisuje się zlecenia to ich robienie mija się z celem. Równie dobrze mogę teraz dogadać się z GH na zlecenie za 10000 KD i napisać, że trzeba zrobić 50 lvl w metinie, gdy tak naprawdę zadanie zaliczę za 100 lvl. Wiem dziwmy przykład, ale pisałem na szybko. Jeśli faktycznie jest tak, że są podawane błędne informacje to sam napiszę do wsparcia a jeśli trzeba do samych zleceniodawców.

    28 kwietnia 2020 11:00 7478
    0

    Jak wejdziesz na ściany ofert to na jednej mam 4 oferty delikatesów, 3 zawierają informację że trzeba się zarejestrować i tylko jedna upomina że trzeba być nowym użytkownikiem. Czasami widuję też quizy, gdzie w części ofert nie podają informacji że trzeba je zaliczyć poprawnie na 100%, chociaż tak właśnie jest. Na pocieszenie powiem że działa to też w drugą stronę, dwie oferty gier zaliczało mi o level poniżej podanego. Jeśli chcesz to pisz, ale raczej odzew będzie taki jak przy korzystaniu z supportu ścian... biorąc pod uwagę że w innych krajach ściąganie aplikacji wiąże się ze ściąganiem wirusów to raczej marne szanse.

    28 kwietnia 2020 11:09 7478
    0

    Ehh nie wnikam w to, pobrałem sobie inną apkę za 18 kd i gitara, wam też polecam. 10 sekund i gotowe.

    28 kwietnia 2020 17:24 7478
    0

    Właśnie mi też nie działały te ściany ofert ale spróbuję jeszcze raz.

    9 czerwca 2020 17:03 7478
    0

    Ogólnie to ściany mają tę wadę, że GH za nie nie odpowiada. Jeśli nie otrzymasz kd to trzeba pisać do firmy od której jest oferta.

    13 czerwca 2020 08:37 7478
    0

    To najsłabszy punkt Gamehaga...te ściany z zadaniami, bez pokrycia...

    28 lipca 2020 01:01 7478
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się