• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Adventure with Misty - Szczera recenzja

    Moja szczera opinia na temat gry mobilnej stworzonej przez naszego ukochanego gamehaga
    "Adventure with Misty" gra w której wad jest multum.  W grę gra się nieprzyemnie, sterowanie jest chaotyczne, brak języka poskiego mimo tego, że portal ma sporo polskich użytkowników. Gra tylko zaśmieca miejsce w telefonie. W sklepie Google Play jeden z użytkowinków mówi, że gra jest zrobiona biednie, gdyby go poproszono o uzasadnienie to prawdopodobnie powiedziałby to samo co ja. W grze jest niedopracowana oczywiście mozliwość wysyłania do swojego konta GameHag kamieni które się zebrało, niedopracowana z tego względu, że jak się wpisuje swój nick podana jest informacja, że gracza nie znaleziono. Jest to totalny growy niewypał, ale widzę jeszcze mały promyk nadziei z tego względu, że to jest dopiero pierwsza wersja gry. gdyby były planowane jakieś aktualizacje to chciałbym, żeby poprawili trochę to sterowanie, obrócili tę grę tak żeby może było grać na urządzeniu odwróconym z pionowego na poziomy. Możnaby było wprowadzić tryb fabularny, stworzyć na nowo poziomy, stworzyć więcej poziomów tutorialowych, uprościc walkę ze smokiem tak żeby była łatwiejsza i ciekawsza, wyeliminować latające kule ognia albo zaprogramować je tak, żeby latały wolniej, uprościć lub urozmaicić zbieranie kamieni dusz. Gra ku mojemu zdziwieniu jest oceniona na średnio 4,4 gwiazdki. Grafika i animacja postaci nie jest zła. Gra jest jeszcze do odratowania.

    Moja ocena gry: 4/10 bo kilka małych zalet ma

    Źródła: moje obserwacje z gry i Sklep Google Play

    Życzę miłego dnia/nocy/wieczoru

    Autor: BustiKrecik/Maziej

    27 grudnia 2017 13:48 324
    0

    Nie grałem, a recenzja wygląda okropnie 👎

    27 grudnia 2017 16:02 324
    0

    Recenzja jak najbardziej pozytywna

    27 grudnia 2017 17:26 324
    0

    Nieciekawie.

    27 grudnia 2017 18:23 324
    0

    Nikomu nie polecam gry.

    31 grudnia 2017 14:28 324
    0

    dobry wieczór

    30 stycznia 2022 01:57 324
    0

    dobry wieczór pani

    30 stycznia 2022 01:58 324
    0

    jak tam mjia dzionek

    30 stycznia 2022 01:58 324
    0

    lubie konkursy

    30 stycznia 2022 01:59 324
    0

    lubie konkursy są fajnie

    30 stycznia 2022 01:59 324
    0

    misty what are u doin here

    1 lutego 2022 14:37 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się