• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Postal 2- Najbrutalniejsza i najkrwawsza gra, jaka kiedykolwiek powstała na PC

    Postal 2, czyli sequel brutalnej i krwawej gry z 1997 (Postal)
    Postal 2 jest kontrowersyjną grą akcji, przeznaczoną tylko dla pełnoletnich graczy.
    Gra stała się znana dzięki przeładowanej sadystyczną brutalnością formule zabawy.
    Gra zostałą wyprodukowana w roku 2003 przez studio Running With Scissors.
    Akcja rozgrywa się w Amerykańskim miasteczku Paradise City, główny bohater to "Koleś z Postala" Życiowy nieudacznik, mieszkający wraz z żoną w przyczepie
                                                                                                   ROZGRYWKA

    Gracz ma za zadanie przeprowadźić bohatera przez 7 dni, wykonując codzienne zadania (wypełnienie czeku, kupienie mleka, odebranie ubrań z pralni itp) Grę można przejść pokojowo, lub mordować każdą żywą duszę.
                                                                                                       POSTACIE

    W grze przejawia się masa przeróżnych postaci. Jedną z nich jest np. Gwiador Gary Coleman, którego gracz spotyka we wtorek, prosząc o podpis. Po Paradise City przemieszczają się uzbrojeni mieszkańcy; cywile,policjanci,księża,demonstranci i pracownicy, zombie oraz zmutowane zwierzęta, a nawet także terroryści Al-Ka'idy. Część postaci przejawia agresię wobec Kolesia.
                                                                                                           Fabuła

    Głównm bohaterem jest Koleś z Postala- Życiowy nieudacznik mieszkający z żoną w Paradise City pracuje w firmie Running With Scissors, jednak zostaje z niej wyrzucony w poniedziałem przez szefa, nie znając przyczyn. Zadaniem gracza jest wykonanie wszystkich misji przez cay tydzień. W sobotę Koleś budzi się i dowiaduję się że przeżył 'wypadek z bronią' i nie ma pieniędzy, komornicy zabierają przyczepę, żona go zostawia, a psa czeka odmóżdżenie.

    20 września 2016 14:05 324
    0

    Nie zabijaj mnie, jestem dziewicą XD

    25 września 2016 15:36 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się