• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    VIP na gamehag

    Kupił ktoś wogóle tego vipa? I jak tak to czy się opłaca

    16 kwietnia 2020 08:01 491
    0

    nie wiem czy ktoś kupuje u nas ale ogólnie to wystarczy sobie policzyć :P jeśli jesteś w stanie zarabiać tyle kd że twoje 10% zniżki na nagrody będzie w stanie tego vipa sfinansować to owszem, opłaca się, bo nic nie tracisz i masz dodatkowe bonusy. czyli oferta raczej dla osób w krajach lepiej płacących i mających więcej wysokopłatnych ofert.

    16 kwietnia 2020 08:48 491
    0

    Dla mnie nie opłaca się kupować, ale każdy ma inne zdanie : P

    16 kwietnia 2020 09:07 491
    1

    jak dla mnie nie opłaca się

    16 kwietnia 2020 11:56 491
    1

    Wczoraj kupiłem VIP'a i ja prywatnie myśle, że się opłaca. Dlaczego? Bo za 4 dolarów możesz dostać żeczy które mieją wartość 10 tyś. kamień dusz, a to jest sporo. Jak kupisz VIP'a to dostajesz bardzo drogie runy, które ci dają niesamowite zdolności. Jak aktywujemy VIP'a każdy miesiąc, wartość żeczy które dostajesz z VIP'a idą do góry (wiecej niż 20 tyś. kamień dusz). Też powiem, że jak kupimy sobie VIP'a dostajemy dwie skrzynię, które mieją dużą wartość. Ja naprzykład wygrałem jeden klucz który ma wartość 10 dolarów!! Przy zakupieniu VIP'a, zarabiamy więcej kamień dusz wtedy kiedy wykonujemy zadania (ponad 10% wiećej kamień dusz)... Więc, jescze raz powiem, dla mnie to się opłaca. Polecam!!

    16 kwietnia 2020 13:13 491
    1

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się