• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    The Sims 4 - opis gry

    The Sims 4, czyli gra, o której na pewno większość z was słyszała. Jest to gra symulacyjna opracowana przez Electronic Arts Maxis.


    The Sims 4, jest to czwarta część gry The Sims. Zaczynając rozgrywkę zaczynamy oczywiście od stworzenia swojego sima - jest to dość prosta operacja, iż nie ma w tym nic skomplikowanego; dobieramy ubrania zależnie od naszych upodobań, wybieramy fryzurę, wygląd twarzy, figurę, cechy, oraz imię i nazwisko. 

    3Do85Jh0Ri7bbW4bwCpEckmj4zCiTj.webp
    Po stworzeniu sima nastaje oczekiwana przez wszystkich rozgrywka - najpierw wybieramy parcele, na której postawimy nasz domek; są parcele małe i duże, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zdecydowanie wybieram te największe.
    Moim ulubionym etapem jest tworzenie domku, ponieważ mogę wykazać się moją duszą artysty i spełnić marzenia idealnego domu - przynajmniej w wirtualnym świecie. 
    Dom zaczynamy budować od postawienia ścian, następnie możemy go urządzić i wykończyć go od strony zewnętrznej; w grze mamy również możliwość zbudowania ogrodu.
    DTDkU5MnAJKisnoUUwQ8cW5e2eGH0R.webp
    Teraz przychodzi czas na rozgrywkę i ten etap się różni w zależności od tego jakie macie upodobania. Ja najczęściej rozgrywkę zaczynam od znalezienia pracy, a następnie idę poznawać ludzi, zawsze też tworzę rodzinę, ponieważ smutno jest grać jednym simem. 
    Sim ma ograniczony czas życia (oczywiście można zmienić to w ustawieniach, wtedy sim jest ,,nieśmiertelny"), a jest to 7 etapów, a mianowicie - niemowlę, małe dziecko, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, oraz emeryt.
    Gra jest bardzo zaskakująca, dlatego nasz sim może zginąć na każdym z tych etapów. Przykładowe sposoby śmierci:
    • starość
    • pożar
    • głód
    • rozbawienie
    • zawstydzenie 
    • gniew
    Oczywiście umrzeć możemy na wiele więcej sposobów, lecz jest ich naprawdę dużo, dlatego nie ma sensu się w tym temacie rozpisywać. 
    Warto też dodać, iż po śmierci po naszych simów przychodzi mroczny kosiarz.
    Lin9SnsDrhppuUvzdRqxR5GADteSWU.webp
    Do gry możemy dokupić rozmaite dodatki, które urozmaicają grę, a są to między innymi:
    • Witaj w pracy - dodaje dodatkowe opcje pracy z możliwością w niej uczestniczenia, oraz nowe interakcje.
    • Zwierzaki - ten dodatek, to zdecydowanie jeden z moich ulubieńców, ponieważ dodaje do gry zwierzaki, z którymi nasi simowie mogą wchodzić w interakcje.
    • Cztery pory roku - jak sama nazwa mówi dodaje nam pory roku, co umożliwia dalsze interakcje takie jak robienie bałwanów, ubieranie choinki itd.
    Oczywiście dodatków też jest dużo więcej. W grze istnieją również pakiety rozgrywki jak i akcesoria, lecz zdecydowanie dodatki wnoszą najwięcej interakcji, nowych przedmiotów, oraz są najciekawsze.
    Gdy gra zacznie wam się nudzić, nie martwcie się! Możecie pobierać różnego rodzaju modyfikacje, które są całkowicie darmowe i urozmaicają grę. 
    Grafika gry moim zdaniem jest naprawdę dobrze zrobiona, lecz niektóre rzeczy są zbyt ,,plastikowe" i myślę, że grafika byłaby lepsza gdyby twórcy zrobili ją bardziej realistyczną, ale i tak nie jest źle. 

    Podsumowując, grę oceniam na 9,5/10, ponieważ jest to jedna z moich ulubionych gier, ale dość szybko się nudzi. Gra ma swoje plusy i minusy, dlatego wszystko zależy od was. Jednemu z was może się spodobać, a drugiemu nie, zależy jakiego typu gry preferujecie. Ja osobiście gorąco polecam.

    11 kwietnia 2020 12:36 324
    0

    Gram w simsy bardzo długo, lecz bez ulepszeń ta gra się szybko znudzi.

    11 kwietnia 2020 12:38 324
    0

    Chyba zagram w te simsy w końcu

    11 kwietnia 2020 12:41 324
    0

    Gra napewno nie znudzi sie tak szybko, kiedy będziemy pobierać do niej mody, lub dokupywać dodatki ! 😃

    11 kwietnia 2020 12:41 324
    0

    Jeśli będziemy mieli dodatki do simsów, to napewno urozmaici to grę! 😊


    11 kwietnia 2020 12:51 324
    0

    chyba zagram już w te simsy dawno nie grałam hah

    11 kwietnia 2020 13:30 324
    0

    The sims 4 jest słabe ale 3 dobra

    11 kwietnia 2020 13:48 324
    0

    Simsy są spoko c: Posiadam 3 i 4

    11 kwietnia 2020 13:53 324
    0

    simsy mi sieznudzily

    11 kwietnia 2020 15:23 324
    0

    nwm czemu

    11 kwietnia 2020 15:23 324
    0

    simsy są fajne

    11 kwietnia 2020 18:42 324
    0

    spoko xd

    11 kwietnia 2020 19:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się