• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks

    (4.31/5) 6681 ocen

    Marsz Narodów - protest

    Jeśli jest tu ktoś, kto gra chwilę dłużej w WoT, to warto się zapoznać: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/649959-marsz-narodow-lista-tych-ktorzy-ten-wspanialy-event-olewaja/#topmost

    21 listopada 2017 19:29 1
    0

    Główne problemy, które widzimy to:
    - nierówne traktowanie Społeczności z różnych Regionów
    - codzienne problemy z serwerami gry przez które tracimy rezerwy, czas premium i możliwość grania w WoT
    - nowe OP czołgi Premium oraz ich ilość niszcząca balans gry na VIII tierach oraz CW i SH
    - power creep powodujący, że stare czołgi premium (kupione za realne pieniądze) stają się bezużyteczne
    - nowe tryby gry, które są tak złe, że prawie nikt w nich nie bierze udziału
    - stare mapy usunięte z gry
    - nowe mapy wprowadzone do gry, jednoznacznie ocenione jako złe przez Społeczność graczy
    - zmiany na istniejących mapach zmieniające je w korytarze
    - zmiany w trybie Twierdzy (np. nowy klan nie ma szans rozbudować twierdzy na poziom X jak klany, które to zrobiły przed zmianami w Twierdzach)
    - wzmacnianie roli pancerza, które zmusza graczy do używania coraz więcej amunicji premium
    - M6A2E1 będący najlepszym dowodem na to jak WG dotrzymuje obietnic złożonych graczom
    - nowe aktualizacje, które zawierają tyle błędów, że często uniemożliwiają rozgrywkę
    - nieefektywny system eliminacji cheaterów

    21 listopada 2017 19:31 1
    0

    Zgadzam się. ale żeby WG przestalo wydawac czolgi premiium to trzeba przestac kupowac te czołgi. Gra jest darmowa a czesto ludzie kupują czołg wartości innej gry (150zł), to jest biznes. Inne studia latami robią gre żeby potem ja sprzedac za ok. 200zl. A WG zrobi OP czolg i maja taki sam zysk. Tak samo polskie czołgi. Ja wiem że fajny jest Pudel, ale za niego WG mialo zysk 2mln. Więc nie zdzwicie sie że zrobia kolejne polskie czolgi, ale premium. Bo i tak polaki kupią bo innego wyjscia nie maja zeby miec polski czolg

    22 listopada 2017 13:01 1
    0

    Zgadzam się. ale żeby WG przestalo wydawac czolgi premiium to trzeba przestac kupowac te czołgi. Gra jest darmowa a czesto ludzie kupują czołg wartości innej gry (150zł), to jest biznes. Inne studia latami robią gre żeby potem ja sprzedac za ok. 200zl. A WG zrobi OP czolg i maja taki sam zysk. Tak samo polskie czołgi. Ja wiem że fajny jest Pudel, ale za niego WG mialo zysk 2mln. Więc nie zdzwicie sie że zrobia kolejne polskie czolgi, ale premium. Bo i tak polaki kupią bo innego wyjscia nie maja zeby miec polski czolg

    23 listopada 2017 18:09 1
    0

    a ja nie wiem o co cho... :D

    23 listopada 2017 18:24 1
    0

    Ja tez...

    23 listopada 2017 21:36 1
    0

    co co... ?

    19 grudnia 2018 16:12 1
    0

    Komuś chyba należy się złota łopata :D

    19 grudnia 2018 21:29 1
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się