• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Co sądzicie o fabule Ligi?

    Jak widać w tytule pytam o zdanie dotyczące historii postaci oraz całej ligi. Jak dla mnie jest dość ciekawa

    15 listopada 2017 11:27 77
    0

    Moim zdaniem sama głowna fabuła ligi jest ciekawa ( bohaterzy są przechwytywani przez lige, bądz sami do niej wstępują, a kierują nimi przywoływacze). Do tego każdy bohater ma swoją ciekawą historię, niektórzy bohaterowie są ze sobą powiązani, np : Draven to brat Dariusa itp. Pamiętam jeszcze jak czasami Riot wprowadzał różne eventy, w których były przedstawiane kolejne wciągające historie.

    15 listopada 2017 20:47 77
    0

    Właśnie. Liga ma dużo easter egg'ów między postaciami a same postacie mają swoją własną historię. Jak na grę której głównym założeniem jest "zabijanie kolorowych ludzików" to jest aż za dobra i jeśli by się skupić można by wpaść na wiele teori

    15 listopada 2017 20:56 77
    0

    Ciekawa, można by zrobić nawet film z uniwersum League of Legends. Spektakularne walki demacii z noxusem. Historia Gravesa i Twisted Fate. Mnóstwo spoko pomysłow

    16 listopada 2017 12:12 77
    0

    Wciagnalem sie zostawilem co najmniej pare godzinek na stronie uniwersum, wyszla by calkiem fajna ksiazka jakby polaczyc wszystko w jedna calosc

    28 listopada 2017 22:15 77
    0

    uważam fabułę ligi za zbędną ale to jest tylko moje zdanie. Inni mogą myśleć inaczej. Dla mnie gra to gra a nie opowiadanie o przeszłości bohaterów. Może jest to dla mnie nudne bo nigdy się w to nie wtajemniczałem nie wiem. Ale nie zamierzam bo gra to gra.

    3 grudnia 2017 00:26 77
    0

    Moim zdaniem sama głowna fabuła ligi jest ciekawa ( bohaterzy są przechwytywani przez lige, bądz sami do niej wstępują, a kierują nimi przywoływacze). Do tego każdy bohater ma swoją ciekawą historię, niektórzy bohaterowie są ze sobą powiązani, np : Draven to brat Dariusa itp. Pamiętam jeszcze jak czasami Riot wprowadzał różne eventy, w których były przedstawiane kolejne wciągające historie.

    3 grudnia 2017 10:51 77
    0

    Dobra jest jak ktos wie oco wogule chodzi co nie

    17 grudnia 2017 21:18 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się