• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Star Stable

    (4.01/5) 1473 ocen

    Wytlumaczy mi ktos ta gre dla siostry? Z gory dziekuje za info ^^

    Bede bardzo wdzieczna poniewaz ja nie umiem zbytnio tlumaczyc i no ;/ Z gory dziękuję bardzoooo jak ktos napisze!

    8 kwietnia 2020 19:12 1430
    0

    Star Stable to gra fabularna. Mniej więcej w grze chodzi o to że trzeba robić różne zadanie za które można dostać doświadczenie (exp) za które się zdobywa kolejne poziomy. Za zadania typu wyścigi doświadczenie dostaje też twój koń. Za każde wbicie nowego poziomu zwiększają ci sie statystyki(U postaci i u konia ,ale zależy gdzie się wbije level). Za zadania można też dostać pieniądze za które możesz kupić różne ubrania, akcesoria, siodła itp. W SS (Star Stable) są zadania główne i poboczne. Główne zadania rozwijają twoją fabułe w różne strony. Z rozwojem głównej fabułuły dostajesz możliwości do podróżowania do innych miasteczek/wiosek i dostajesz różne inne zadania poboczne. (Osobiście polecam robić najpierw zadania główne a potem poboczne.) W tej grze oczywiście możesz jeszcze kupować konie, ale niestety żeby je kupić potrzebujesz "Star Coins" ,a żeby je mieć musisz je kupić za prawdziwe pieniądze. Niestety jednak żeby wbijać następne poziomy(powyżej ok.5) i iść dalej z fabułą potrzebujesz "Star Rider" które też musisz kupić za prawdziwe pieniądze żeby to mieć. Jednak masz szanse mieć 3 dni "Star Rider" i 100 "Star Coins" . Żeby to mieć musisz tylko potwierdzić e-mail.



    Chodziło o takie coś?
    Jak tak to mam nadzieje że dobrze to wytłumaczyłam. Jeśli występują tam jakieś błędy co do wytłumaczenia gry to bardzo przepraszam za nie.

    Jak twoja siostra ma jakieś pytania na które nie umiesz odpowiedzieć lub wytłumaczyć to pisz tutaj a postaram sie odpowiedzieć. :)

    Serdecznie pozdrawiam

    9 kwietnia 2020 01:43 1430
    0

    jak powyżej ;) ^
    |

    9 kwietnia 2020 17:15 1430
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się