• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    SAO Online to kicz ?

    Grałem tam jakieś 10-15min by wbić ten 30 lvl do zadania, o ile wogóle można to nazwać grą, to chyba będzie najbardziej rzucająca sie rzecz w oczy po starcie, mianowicie gra robi wszystko za nas nam daje możliwość klikania na rozpoczęcie i zakończenie misji oraz gdy zdobywamy nowy item pokazuje nam się opcja zmiany go w lewym dolnym rogu i co nam pozostaje w takim razie? Oczywiście mamy opcje ulepszania naszej towarzyszki i Mounta ale i tam mamy opcję do wykonywania tego automatycznie, wieleu funkcji nie sprawdziłem i raczej nie sprawdzę bo ta gra zdecydowanie mnie odpycha. Kolejna rzecz gra ma pewien swój potencjał i nie wygląda źle taki szybki Hack and Slash dla fanów mangi/anime Sword Art Online, gdyby twórcy postarali się ciut bardziej i dali więcej dróg w których można pokierować postacią mielibyśmy ciekawą gierkę. Ja osobiście jestem wielkim fanem SAO i chętnie pograłbym cos związnego z tym tytułem, najchętniej to bym pograł w SAO w wydaniu typu TERA ale to takie moje marzenie małego otaku. Pograłem chwlę, nabrałem dystansu do gier tego typu, no może gdyby była to gra na telefon ale i to słabo wypada osobiście nie polecam. Pozdrawiam i życzę miłej gry na czym kolwiek obecnie gracie ;).

    5 września 2016 18:21 324
    0

    Kicz totalny nic tam nie ma do roboty

    5 września 2016 18:56 324
    0

    MrGibon ma racje tam nnic niema do roboty POZDRO :D

    6 września 2016 07:58 324
    0

    no słabeee

    6 września 2016 09:57 324
    0

    Słaba gra, ale za to łatwe punkty *^*

    11 września 2016 09:12 324
    0

    SAO anime to sziet : )

    17 września 2016 16:35 324
    0

    Grałem chwile i rzeczywiście słaba

    25 września 2016 15:18 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się