• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik do BRAUM (League of Legends)

    BRAUM to jedna z niewielu postaci o tak wielkim potencjale na dolnej alei jako support najlepsze duo tworzy z postacią Lucian.(Q) brauma to strzał dający stuna dzięki któremu twój adc może zabić szybko przeciwnika. (W) dzieki jemu możesz się przyciagnąć do sojuszniczego miniona lub gracza  (E) to tarcza dzięki której obronisz siebie jak i każdą osobe z dróżyny (R) BRAUM uderza tarczą w ziemie z której wychodzi lód który podrzuca przeciwników i daje im stuna.
    ITEMY które kupujemy grając Braumem
    -Sightstone
    -Boots of mobility
    -Face of the moutain
    -Locket of the iron solari
    -Frozen heart
    -Banshee veil

    Maksujemy Q a później E na końcu W oczywiście ulepszamy R na 6 poziomie 

    Braum tworzy ważną role w walkach 5 na 5 ponieważ jego ult zadaje duże obrażenia i może zostać trafiony z niego każdy przeciwnik
    postać potrafi przytankować (przyjać na siebie obrażenia)nawet barona czy smoka kiedy ktoś meinuje brauma potrafi zrobić nim bardzo wiele dla drużyny dzięki czemu jeston powszchnie znany za jednego z najlepszych supportów


    Dziękuje za przczytanie mam wielką nadzieję że pomgłem artykuł nie jest zrobiony idealnie ale to mój pierwszy więc prosze o wyrozumiałość Życzę miłej gry :)   

     

    5 września 2016 18:15 324
    0

    Ale jaki jest sens robic poradnik podając jeden build ? build sie robi sytuacyjnie

    5 września 2016 18:57 324
    0

    Dzięki za Poradnik :D

    5 września 2016 19:25 324
    0

    dobre

    5 września 2016 20:17 324
    0

    Dla ciebie plus ze poradnik napisany własnoręcznie, lecz sama treść pozostawia sobie wiele

    6 września 2016 11:27 324
    0

    Bardzo fajny poradnik ;d

    6 września 2016 12:48 324
    0

    Spoko poradnik.

    12 listopada 2020 21:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się