• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    [LOL] Aatrox - omówienie bohatera

    Cześć. Jestem wielkim fanem gry League of Legends. Z tej okazji postanowiłem tworzyć artykuły z informacjami o bohaterach gry. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Jestem ciekaw ile zapamiętasz.

    Zacznijmy od tego kim jest Aatrox?
    Jest to legendarny wojownik, który wywodzi się z rodu Darkinów. Przeżył jako nieliczny. Jego atrybutem jest długi, ostry, wykonany z specjalnego materiału miecz bitewny. Nigdy się z nim nie rozstaje.
    Powiem co nieco o jego umiejętnościach.
    Pasywna strona to tak zwana Studnia Krwi. Za każdym razem gdy użyje umiejętności, która zabierze mu zdrowie dostaje on do studni cześć krwi. Wykorzystuje ją gdy otrzyma duże obrażenia od wroga. Umiera i wstaje mocniejszy.
    Pierwszą umiejętnością jest skok. Używany jest defensywnie jak ofensywnie. Jeśli dobrze trafi w wroga to go podbije.
    Druga umiejętność jest bardzo sympatyczna i wykorzystać ją można na dwa sposoby. Albo będzie co trzeci atak dodawała zdrowia, albo co trzeci atak będziemy zadawać większe obrażenia.
    Trzecia umiejętność dobra jest na postacie strzelające, pozwala nam obijać ADC lub innego lejnera i go spowalnia co umożliwia nam możliwość użycia skoku z dokładniejszą celnością.
    Super umiejętność jest bardzo dostosowana do tej postaci. Wysysa on z pobliskich wrogów krew i dostaje bonus poruszania się i prędkości ataku.
    Co do buildu to najczęściej buduje sie jeden itemek pod speed atak, buty, dwa itemki pod heala i w tanka. Jest go wtedy ciężko zabić i na dodatek klepie ładny damage. Posiada on cztery skórki. Nie będę pisał o nich. Bo można je zobaczyć na stronie Riot.
    Każdy bohater ma jakiegoś wroga. Tryndamere jest odwiecznym wrogiem Aatroxa może ze względu na liczne wojny. Nie jestem w stanie określić. Myślę, że taka dawka informacji zbliży was trochę do tej postaci.

    3 listopada 2017 14:31 324
    0

    Jak chcesz pisać artykuły

    5 listopada 2017 22:19 324
    0

    To napisz jeden o paru postaciach z lola.

    5 listopada 2017 22:19 324
    0

    atrox jest dobry na midzie xd

    7 listopada 2017 14:46 324
    0

    lol ? ok może być

    21 lipca 2021 15:24 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się