• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jestem załamany!

    Ta strona jest gorsza niż myślałem. Screeny są odrzucane, praktycznie cały czas muszę pisać do Misty, żeby zostały zaakceptowane, a na dodatek dzisiaj wymieniłem kamienie na nagrodę i co dostałem? Zużyty kod PaySafeCard. Od 6 godzin zero odpowiedzi od Misty. A ja głupi polecałem tą stronę moim znajomym...

    31 października 2017 18:13 491
    0

    Po moich ostatnich przejściach mogę powiedzieć dokładnie to samo

    31 października 2017 18:21 491
    0

    ja czekam od 10 września za psc....

    31 października 2017 18:34 491
    0

    Czyli pewnie ja nie mam na co liczyć xD Żałosne...

    31 października 2017 18:35 491
    0

    Czyli jak wbije 3 poziom i będę próbował odebrac nagrodę to mi nigdy nie dojdzie albo dojdzie zużyty kod ? Mam nadzieję żę nagroda dojdzie a jak nie to się zdenerwuję.

    2 listopada 2017 20:12 491
    0

    Na początku strona działała bardzo dobrze, jako weteran jednak widzę jak coraz gorzej idzie

    2 listopada 2017 22:38 491
    0

    Po dwóch dniach mi odpisali i wymienili kod, ale fakt, że chcieli zrobić ze mnie ****** bo stwierdzili, że wpisałem go w nie to miejsce co trzeba jest trochę śmieszne. W każdym razie to była raczej moja ostatnia nagroda na tym serwisie (chyba, że dojdzie wiele gier przeglądarkowych bo nawet nie mam zamiaru ściągać czegokolwiek, szkoda zachodu).

    2 listopada 2017 22:49 491
    0

    I fakt, że słowo de-bil jest cenzurowane śmieszy mnie jeszcze bardziej..

    2 listopada 2017 22:50 491
    0

    Adrian, to akurat nie jest problem tylko Gamehag. Ciesz się, że przynajmniej wpis pozostał i na dokładkę nie dostałeś bana, bo tak się adminowi zachciało. Kontekst sprawy jest znacznie szerszy. Spróbuj napisać komentarz na portalach typu szwaberia tudzież łonet to zobaczysz, co to znaczy prawdziwa cenzura. Jedno słowo kluczowe tak delikatne jak "złodziej" albo "ćwierćinteligent" (zwłaszcza w "niepraworządnym" kontekście) i komentarz do śmieci. Ostatnio na forum WoT dostałem ostrzeżenie, a mój wpis obcięto. Za co? Za użycie słowa "kuźwa" oraz "sp***dolili" - to drugie rzecz jasna ocenzurowane w ten właśnie sposób. Jak chcesz, takich przykładów mogę podać setki.

    3 listopada 2017 00:22 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się