• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    15 PORAD DO GRY CALL OF DUTY WARZONE

    Call of Duty warzone to darmowa gra online, zbudowana na podstawie najnowszej część Call of Duty Modern Warfare
    poniżej znajdziecie poradnik, który powinien wam pomóc. Miłego czytania.


    s6TcnTOisZmZ9AXpOmNPbB9APGAj1O.jpg

    1 Po rozpoczęciu meczu, gracze lecą samolotem nad mapą, przy czym trasa wybierana jest losowo. To czas, aby zastanowić się nad miejscem lądowania i wskazać drużynie, którą lokację wybrałeś.
    2 Jeśli zginiesz po raz pierwszy, nie oznacza to końca rozgrywki są dwie opcję, pierwsza to:
    -trafisz do Gułagu.Jeżeli wygrasz tam potyczkę z innym graczem, wrócisz na pole walki, choć już bez wyposażenia. natomiast w drugim przypadku twoja drużyna może cię wykupić.Uu6ZeVKS3utv9F1dW8mRFC5OP2Gvhz.jpg
    3 W tej grze moim zdaniem najważniejsze są pieniądze, można się także nimi dzielić w ten sposób cała drużyna może kupić jeden zrzut i się nim podzielić.
    4 Jeśli członek z twojej drużyny zostanie powalony nie podbiegaj do niego od razu, w pierwszej kolejności załatw przeciwnika lub poczekaj aż sojusznik doczołga się za jakąś osłonę.
    5 Jeśli zginąłeś nie opuszczaj meczu, twoi sojusznicy mogą cie wykupić.
    6 Nie oddalaj się od zespołu trzymajcie się razem, razem macie większe szanse. W kupie siła
    7 Jeśli nie używasz mikrofonu to oznaczaj znacznikiem wrogów, amunicję, bronie i wszelkiego rodzaju wyposażenie którego nie potrzebujesz.
    8 Jeśli jakiś z członków twojego zespołu nie posiada zbyt wiele amunicji, oddaj mu trochę swojej wtedy macie znacznie większe szanse.
    9 Jeśli masz okrągłą mapę zmień ją od razu na kwadratową, na kwadratowej jesteś w stanie więcej zobaczyć.
    10 Korzystaj z pojazdów dostępnych na mapie, mogą one znacznie ci pomóc nie dość, że szybko się przemieszczasz to zapewniają ci większą ochronę. Możesz tak że rozjeżdżać przeciwników eliminując ich w ten sposób, lecz raczej tego nie rób graj fair play.
    11 Nie biegaj po otwartym terenie, przeciwnik wtedy bardzo łatwo może cię powalić.
    12 Nie strzelaj bez powodu, jesteś wtedy widoczny na mapie, każdy w grze będzie wiedział gdzie się znajdujesz.
    13 Nie zostawiaj nalotów, granatów i innych takich rzeczy na później bo później może być zbyt późno. (Jak grałem pierwszy raz, to nie raz tak miałem ponieważ myślałem że mogą się przydać później to z własnego doświadczenia nie polecam).
    14 Jeśli członek twojej drużyny zginie i przegra w gułagu, lub zginie drugi raz to wykup go im masz więcej sojuszników tym macie większe szanse.
    15 I jeszcze takie to morze nie porada ale morze się przydać początkującym graczom (moim zdaniem) najlepsze bronie na daleki dystans to:
    -główna AX- 50
    -dodatkowa- 725
    -atuty- twardziel, sprinter, łatwizna.

    Natomiast na krótki dystans to:
    -główna- MP5
    -dodatkowa- M4A1
    -atuty- twardziel, sprinter, łatwizna. W sumie to tak samo jak w poprzednim na daleki dystans

    Mam nadzieje że mój artykuł pomógł Ci, lub zachęcił Cię do grania. powodzenia, miłej gry życzę.

    2 kwietnia 2020 14:56 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się