• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Reventure - zabij NPC i wygraj grę.

    Miałeś kiedyś ochotę zabić jednego z miejscowych NPC nowo zdobytą bronią? A może po prostu chciałeś wymordować wszystko i wszystkich za pomocą pluszowego misia? O tuż w grze Reventure, zrobisz wszystko co chciałeś zrobić w grach typu RPG lub MMO.

    UWAGA!
    JEŚLI KTOŚ NIE LUBI GRAFIKI TYPU PIXEL 2D, NIE POLECAM TEGO ARTYKUŁU.


    Co to Reventure?
    Reventure to gra wydana przez studio Pixelatto w 2019 roku na laptopy i komputery osobiste. W grze wcielamy się w skromną postać o imieniu Janusz (Nasza postać może mieć inne imię na start, jeśli mamy wybraną inną wersję językową). Janusz chce zaznać przygody, ale po drodze trafia na różne trudne do przejścia przeszkody, a są to... kaprysy. Dlaczego kaprysy? Pewnie ktoś kto wcześniej grał w tą grę zapyta: Ale przecież w tej grze walczy się z małymi słodkimi stworkami, a nie kaprysami więc dlaczego okłamujesz czytelników? O tuż nie okłamuje. W grze jest mnóstwo zakończeń, nie tylko jedno żeby pokonać księżniczkę. A co za tym idzie jest też mnóstwo interakcji. Do wcześniej wspomnianych zakończeń jeszcze wrócimy, ale na razie poruszmy jeszcze temat celu tej gry. A gra ma jeden cel... PRZEJDŹ JĄ 100 RAZY.

    Zakończenia - czyli to, co w Reventure najważniejsze.
    Poniżej pozwolę sobie wymienić te, które "odblokowałem" (do odblokowywania zakończeń jeszcze wrócimy) i te które są łatwe i przyjemne w wykonaniu.


    Miłość z królem - trzymając w ręku "Pana Przytulasa" możemy zajść w wiele interakcji. Jedną z nich jest właśnie poślubienie króla (przypominam że nasza postać jest mężczyzną, także dla niektórych może wydawać się to dziwne). Król wtedy pada na podłogę, a my otrzymujemy nasze zakończenie.

    Zabicie starca - czy tu trzeba coś tłumaczyć? Kiedy zdobędziemy Legendarny Miecz, możemy zabić pobliskiego NPC zwanego starcem. Po zabiciu starca zostaniemy aresztowani przez władzę, dzięki czemu mamy nowe sceny dialogowe.

    Ciekawość - z tego co wiemy z wielu zakończeń, nasza postać jest bardzo ciekawska. Między innymi dlatego że chciała sprawdzić co się stanie jeśli podejdzie do bomby, kiedy ta wybuchnie. Chyba nie muszę tłumaczyć, co było dalej prawda?

    Grafika, menu, i podziękowania na koniec.
    Przechodzimy już powoli do końca tego artykułu. Ale nie o tym teraz mowa. Grafika Reventure jest dosyć kontrowersyjna jak na jej gatunek. Zwykle tego typu gry (mam na myśli gry RPG i MMO) lądują na dziwnych reklamach, czy po prostu na takich stronach jak ta (Gamehag). Po prostu pobierz, zagraj, zarób, i odinstaluj. Na tej zasadzie zwykle instalujemy właśnie wcześniej wspomniane gry typu RPG i MMO. Reventure jest czymś zupełnie innym niż jego bracia, czymś co ma potencjał i może się szybko rozwijać. Tak samo też jest w przypadku Menu gry. W Reventure dopracowane a w innych grach zepsute, lub nie wyraźne. W menu gry, znajdziemy opcje, i odblokowane już przez nas zakończenia. Jest też specjalna opcja nagrywania na Twitch, ale dostęp do niej mamy tylko w grze.


    I to już wszystko co chciałem wam o niej opowiedzieć. Dziękuje za uwagę, i jeśli ci się podobało możesz wpisać kod: Domek w profilu na Gamehag aby dodać mnie do swoich znajomych! Dzięki temu będziesz mógł mi doradzać w pisaniu następnych artykułów.

    Podziękowania:
    GRENiUS
    Misty
    Wojtas1209

    2 kwietnia 2020 09:39 324
    0

    Ok!!!!!!!!!??

    3 kwietnia 2020 18:36 324
    0

    XD jaki poradnik

    3 kwietnia 2020 19:02 324
    0

    spokoooo

    3 kwietnia 2020 19:12 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się