• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ban za logowanie spoza Polski

    Siema, mojej znajomej zablokowali konto za to, że zalogowała się na gamehag poza granicami Polski. Kiedy wróciła, po logowaniu konto nadal jest zbanowane. Napisała maila do supportu ale nie otrzymała żadnej odpowiedzi. Ktoś miał podobny problem?

    22 października 2017 15:21 491
    0

    Ban za logowanie spoza Polski? No to już jest prawdziwe sk**wysyństwo. Człowiek jedzie gdzieś na wakacje i co? Nie wolno mu się ani razu zalogować?! Jaka logika stoi za takim idiotyzmem? Gdzie swobodny przepływ osób, kapitału i usług w UE? Ano tak, zapomniałem że takie rzeczy to tylko na papierze istnieją xD

    22 października 2017 17:22 491
    0

    Ban za logowanie z różnych krajów - modyfikacje IP typu vpn/proxy = ban. Okno incognito (hehe) = ban. Multikonto to też ban. Tak więc jeżeli jest tam jakaś koleżanka, a nie ma dwóch multikont logowanych z jednego IP na proxy/vpn dla podbicia punktów, to może pisz na discord? Admin odpowiedniej rangi wytłumaczy ci, co zrobione zostało źle :D
    Aha, podobno jak się wyłapało bana to nie oddadzą nagrody, bo tak :)

    26 października 2017 10:14 491
    0

    P.S. Widzę, że ostatnio dużo takich opowieści. Czyżby był problem z wypłacalnością? 😉

    26 października 2017 10:14 491
    0

    Ja na wakacjach byłem w Grecji i jak wróciłem to chwilowo było okej, ale pare dni przedpoczątkiem roku szkolnego był ,,ban za logowanie z różnych krajów" napisałem maila do supportu i wszystko się wyjaśniło, napisali że możno się logować tylko w kraju

    11 listopada 2017 23:36 491
    0

    w kturym się zarejestrowałem napisali dokładnie
    ,,Cześć,
    Twoje konto zostało odbanowane. Usługi dostępne są tylko dla JEDNEGO, wybranego kraju podczas rejestracji.
    Dziękujemy za kontakt."

    11 listopada 2017 23:38 491
    0

    dobrze wiedzieć

    12 listopada 2017 09:30 491
    0

    W sumie nie widze problemu skoro w Polsce jest zarejestrowane konto no to z zagranicy się logować nie można. No ale to i tak jednak jest jakaś totalna głupota.. ;v Może to dlatego że Gamehag działa też na, jakby to powiedzieć.. ,,działa międzynarodowo'' i nie chcą mieć syfu ;v

    12 listopada 2017 09:30 491
    0

    Spróbuj napisać maila jak nie odpiszą napisz kolejnego mnie dopiero wczoraj odbanowali

    12 listopada 2017 21:33 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się