• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Czy pośród nas są artyści?

    Sam jestem z wykształcenia grafikiem warsztatowym, czyli drzeworyt, linoryt, miedzioryt itp. Jak również rysuję i tworzę w digital art. Czy oprócz mnie, są inni lubiących tworzyć artystyczne twory? Technika dowolna :)

    30 marca 2020 11:25 7478
    0

    Może pokażesz jakieś dzieło? Nigdy czegoś takiego nawet nie widziałem. Niestety sam jestem życiową miernotą i nie mam zdolności artystycznych.

    15 kwietnia 2020 22:37 7478
    0

    Może nic się nie stanie jak tu dam link do mojej galerii w Deviantart. https://www.deviantart.com/mrocznydespin/art/Hey-Henry-827823129
    Tam mam kompletny miks prac, oczywiście to tylko ułamek tego co wykonałem, wiele prac jest zbyt duża by złapać wszystkie szczegóły aparatem.

    15 kwietnia 2020 22:42 7478
    0

    nie moge skopiować z aplikacji. Sama jestem ciekawą wiec na pewno pozniej z laptopa również podejrze

    17 kwietnia 2020 10:41 7478
    0

    Ja czasami lubie cos rysować i malować ale nigdzie nie zamoeszczalam swoich prac. Robie to rzadziej i niestety musze miec jakis dzień dobry na to ale tez robie rzeczy z wikliny papierowej itp

    17 kwietnia 2020 10:43 7478
    0

    ja głównie rysuję/maluję, zdarzył mi się carving(głównie w arbuzie), a z wikliny papierowej to tylko rurki kręcę mojej mamie, bo nie chce mi się samej nic pleść.

    30 kwietnia 2020 14:21 7478
    0

    Jakiś czas temu zaczełam się bawić lakierami hybrydowymi. Szukam inspiracji na internecie, potem maluje różne wzory na prubniku. Czasami maluję paznokcie siostrze i mamię, ale najfajniejsz jest dla mnie właśnie tworzenie wzorów. NIe wiem czy można to zaliczyć do czegoś artystycznego. Próbuje również lepić z modeliny, drobne obiekty do domków lalek lub dioram (np. warzywa, owoce, zestaw do kary). Lubię również robić proste DIY. Jakiś czas temu zrobiłam dla siebie obrazek galaktyki podświetlany lampkami led, które imitowały gwiazdy.

    25 czerwca 2020 11:44 7478
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się