• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Rzeczy w Lol"u które zdarzyły się każdemu.

    Czasami w Lol"u zdarzają się różne sytuację mogą być miłe albo nie miłe ,a ja dzisiaj je wam przedstawię.


    1. AFK.

    Jak wiemy prawie każdy przynajmniej raz poszedł afk. Każdemu się mogło zdarzyć, że musiał coś zrobić i poszedł afk. Albo ktoś w drużynie poszedł afk. Twórcy gier różnie sobie z tym radzą w Lol"u za afk i nie powrócenie do gry jest dodatkowe minuty czekania w kolejce do gry na początku 5 minut czekania, a potem to się zwiększa, aż do 20 minut czekania w kolejce. Afk w twojej drużynie może się skończyć się stratą linii i przegraną.
    W Lol"u najwięcej osób idzie afk w Brazylii ok. 12 procent graczy i to na rankingowej solo/duet! Na najniższej randze aż ok. 33 procent graczy idzie afk na rankingowej solo/duet. A w Platynie I Diamencie tylko ok. procent. Zapytacie również jakie postacie najczęściej idą afk oto one: pierwszy jest Braum ok. 2 procent, drugi jest Yasuo ok. 1,8 procenta ,a trzeci jest Master Yi ok. 1,7 procenta. Master Yi i Yasuo nikogo nie dziwi ale Braum każdego zdziwi. (Dane z serwisu BOOP z roku 2019).

    2. Feedowanie.

    W grze możemy spotkać gorszego, albo lepszego od nas gracza. Również może to zależeć od postaci. Feedować możemy my przeciwnika, albo on nas. Feed może być spowodowany przez słabą drużynę, która sobie nie radzi z przeciwnikami, albo również przez osobę w drużynie, która poszła afk.
    Feedowanie jest dość częste w grach i niestety kończy się głównie S dla przeciwnika i przegraną. Nie znam osoby która nie feedowała każdemu się zdarzyło. Są postacie które po na feedowaniu można pokonać z drużyną razem lecz, są takie, których nie pokona cała twoja drużyna razem są to one:
    Le Blanc- jeśli na feedujesz ją i gracz, który nią gra jest dobry w graniu tą postacią masz przejechane...  Vayne- Umiesz używać jej umiejętności i jesteś na feedowany? Wygrałeś!  Katarina- Nią nie trzeba umieć grać kiedy jesteś na feedowany masz S!

    3. Toksyczny Gracz.

    Jak wiemy są osoby miłe i niezbyt miłe. Gracze toksyczni często wyzywają swoją drużynę, jak to są niewydolni i nie umieją grać a tak naprawdę to oni popełniają błędy i nie umieją tego zrozumieć. Może to wynikać z braku doświadczenia grania postacią, którą gra osoba wyzywana przez toksycznego gracza np. ostatnio w grze spotkałem pewnego gracza, który mnie wyzywał bo nie używałem R, kiedy on chciał i uważał że kogoś mogłem zdobyć kill chociaż bym go nie zdobył, a później zrobiło się komicznie, gdyż  zaczął pisać "report sona report sona" i zaczął tym spamić, chociaż miał na myśli mnie, a grałem Senną. Nikt zbytnio nie lubi toksycznych graczy i w Lol"u możemy toksycznego gracza zreportować. Toksyczny gracz nie zbyt współpracuje z drużyną.

    Napiszcie jak wam się podobało cześć!

    29 marca 2020 09:07 324
    0

    Całkiem ładnie napisane. Warto jeszcze wspomnieć o ludziach którzy grają tylko jednym rodzajem postaci albo tymi, którzy specjalnie biorą gorszych championów i próbują przegrać od samego początku.

    29 marca 2020 09:36 324
    0

    Spoko napisane dzieki

    29 marca 2020 10:46 324
    0

    Smutne to miał być artykuł ;c

    29 marca 2020 10:54 324
    0

    i ten uczuć gdy nie grasz w lol'a [*]

    29 marca 2020 11:51 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się