• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    W grze latamy samolotami z pierwszej wojny światowej (na samym początku ) oraz z drugiej wojny światowej. Samoloty w tej grze dzielą się na myśliwce , szturmowce oraz bombowce które zaś dzielą się od jednego do piątego tieru. Model zniszczeń w tej grze jest bardzo dobrze odwzorowany ,  nie mamy hp samolotu tylko części które mają swoją wytrzymałość np.
    Gdy zostanie zniszczony silnik to tracimy moc. Jednak jest miejsce na mapie gdzie możemy się naprawić i mam tu na myśli lotnisko na którym jak wiadomo trzeba wylądować a nie jest to taka prosta sprawa.Przejdę teraz do funkcji samolotów
    1.Bombowiec
    Jak sama nazwa wskazuje ma on za zadanie zniszczyć jednostki lądowe wroga jednak na mapach znajdują 3 małe bazy po zniszczeniu jednej odejmujemy dosyć małą część punktów wroga ale gdy zniszczymy 3 bazy odblokuje się nam możliwość uszkodzenia lotniska wroga. Jednak dopiero zniszczenie jego lotniska zagwarantuje nam automatyczną wygraną.
    2.Samolot szturmowy , myśliwiec
    Myśliwcami staram się lecieć w sam środek walki zdala od bombowców zwykle zestrzele 3 do 4 samolotów 1 myśliwcem ale potem zostaje zniszczony przez przeciwnika na plecach.
    Jednak niektóre myśliwce mają dosyć mocne działo nawet 45mm więc takimi samolotem mogę spokojnie lecieć na bombowiec bo wiem że po dwóch strzałach z takiego działa spokojnie rozwale bombowcowi skrzydło natomiast samolotami szturmowymi nie gram zbyt często jednak wlatuje nimi w wir walki lub zbombarduje dosyć słabo jednostki wroga.


    Sama gra na początku bardzo mnie wciągnęła jednak po jakimś czasie trochę mi się znudziła , ponieważ nie mogę zroboć nic nowego praktycznie cały czas ten sam schemat bitwy jednak fajną opcją są jeszcze czołgi ale o tym napisze kiedy indziej.


    Daje tej grze Mocne 7/10

    1 września 2016 14:39 324
    0

    zgadzam sie z toba :D

    1 września 2016 14:47 324
    0

    Dzięki :)

    1 września 2016 20:07 324
    0

    Masz racje gra zajefajna

    3 września 2016 13:22 324
    0

    Spoko :))

    4 września 2016 16:28 324
    0

    dzięki .

    17 lutego 2019 20:06 324
    0

    spoko dzięki

    18 lutego 2019 18:40 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się