• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ranking jak to ludzie robią

    Trochę taki offtop, ale lepiej tu niż czytać spam w hydepark. Jak to możliwe, że nowi użytkownicy zdobywają takie ilości KD, wystarczy zobaczyć dzienny ranking, praktycznie codziennie pierwsze 10 albo i więcej kont ma tysiące KD, a konto zarejestrowane tego samego dnia. Po wejściu w profil okazuje się, że "użytkownik wykonał zadanie za 100kd" (tak mniej więcej). Czy ludzie kupują te kamyki czy to zabieg marketingowy strony i cały ten ranking to ustawka? Dziwnie to wygląda, ja się cieszę, jak przebije barierę 200kd dziennie, a do rankingu poniżej 10k/dzień to nawet nie podchodź. Czy są jakieś specjalne mistyczne możliwości zdobywania KD, a ja o nich nie wiem? XD

    27 marca 2020 08:09 7478
    0

    Tez to zauwazylam ze nie zawsze w ogole te punkty u kogos widac na profilu a ze taka przepasc jest to watpie. Pewnie sporo kupują a czy ustawki jakiejs nie ma zeby nakrecac ludzi do rywalizacji to kto wie. Duzo gier i serwisow ma osoby do nakrecania rywalizacji ale to temat rzeka :) nie mowie ze tak jest tutaj na 100% ale calkiem mozliwe bo nie bylo by takich wyscigow

    27 marca 2020 21:47 7478
    0

    Część z nich to czasem ludzie z YT i cały ich dorobek KD to widzowie rejestrujący się z reflinków a inf. o kamieniach z poleceń nie ma ukazanych na koncie.

    Sam bym tak robił, bo jak tu nie skorzystać z okazji do zarobienia kilku stów lub nawet tysięcy dzięki takiej stronie prosząc jedynie o rejestrację z podanego linku.

    28 marca 2020 17:01 7478
    0

    Jak znam życie to ofery z innych krajów są bogatsze nie pierwszy raz bym się z tym spotkał :-)

    29 marca 2020 12:49 7478
    0

    Teraz to ciężko o nową ofertę mającą jakiś sens. Na telefon to w ciągu tygodnia coś zrobić, osiągnać 45 poziom który robię 4 miesiące i jestem w połowie. A gry które już przeszedłem dostają takiego busta w KD że szkoda gadać. A reklam to już nie mogę oglądać bo musze wykonać coś innego na serwisie by to odblokować. I tu mam pytanie, co mam robić?

    29 marca 2020 18:44 7478
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się