• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik jak wyjść z niskiego ELO(leauge of legends)

    Wielu graczy lola jest na niskim Elo ,powodów tego jest mnóstwo:

    1.Pamiętaj o tym że nie zabójstwa wygrywają gre a zniszczenie nexusa i współpraca

    2.Jeżeli uważasz że nie możesz wyjść np.z brązu przez afkow to się mylisz,ponieważ prawdopodobieństwo tego że w twoim teamie będzie afk jest mniejsze niż w enemy

    3.Wielu graczy na niskich dywizjach ma słabą farme a to właśnie miniony i stwory są bardzo ważne w tej grze by osiągnąć zwycięstwo,więc postaraj się o lepszą farmę

    4. wybierz sobie po 2 championy na linnie którymi będziesz bardzo umiał grać

    5.Nie korzystaj zbyt dużo z czatu tylko z pingów które są do tego przeznaczone,aby powiadamiać sojuszników o ważnych rzeczach

    6.Bardzo ważne jest kupiwanie totemów wizji i stawianie wardów na mapie,w wielu przypadkach mogą cie uratować

    7. Na linni ważna jest wiedza kiedy pushować linnie a kiedy nie

    8.Kiedy nie widzisz przeciwników na mapie użyj pingu i nie pushoj dalej i poczekaj aż będą widoczni na mapie(w tym czasie możesz po zabijać stworki w lesie)

    9. Dużym błędem graczy na niskich dywizjach jest to że jak zniszą inhibitor np. na midzie to chcą iść midem kończyć grę zamiast pójść botem i tam zniszczyć kolejne darmowe wieże i inhibitory

    10.Jeżeli przegrasz grę to sie nie martw i nie obwiniaj innych co źle zrobili tylko pomyśl co ty mogłeś zrobić lepiej

     

    31 sierpnia 2016 14:03 324
    0

    dobre

    31 sierpnia 2016 19:40 324
    0

    Wypisałeś same oczywiste rzeczy ;p

    31 sierpnia 2016 20:48 324
    0

    Niektórzy o takich nie wiedzą może są oczywiste dla ciebie .
    Mam nadzieje że pomogłem niektórym graczom ;)

    1 września 2016 11:17 324
    0

    Wszystko wiedziałem

    1 września 2016 11:20 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się