• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    StarCraft II

    pewnie wielu z was nie wie co to starcraft ja wam to przybliże


    starcraft. pewnie wielu z was nigdy o tej grze nie słyszało ale to zrozumiałe gdyż ta gra miała już swoje dni chwały a jakoż iż jest ona za darmo to pokaże wam jej plusy i może skuszę was do zagrania

    1:mapy: w starcraft każdy znajdzie mapę dla siebie jest ich od groma stworzone są przez firmę blizzard albo i społeczność sam możesz stworzyć taką mapę puść wodzę wyobraźni
    2:różnorodność klas : w starcraft mamy 3 rasy: ludzi czyli ,,terran'' robaki czyli ,,zergi'' oraz rasę przyszłości ,,protossie''

    3:rozgrywka: starcraft to gra dynamiczna i zręcznościowa w której nie kierujemy postacią a całą bazą!!!

    4:fabuła : jeśli szukasz gry z fabułą to trafiłeś na dobry artykuł starcraft to gra fabularna ale ma też custom matche czyli mecze z mapami które wybierzesz. Starcraft oczywiście ta darmowa wersja daje ci jedną fabułe o nazwie wings of liberty gdzie jesteśmy szeryfem na planecie Mar sara nasz bohater to ,,Jim Raynor'' rebeliant tej małej planety
    5:mody: produkcja blizzarda oprócz zwykłej rozgrywki kipi od modów możesz tam mieć bazę z warcrafta albo pograć w starcraft w trybie MMORPG ale odlecieć toaletą (I TO DOSŁOWNIE ) 
     
    6: armia: każda rasa ma własną armię ale jest pewien haczyk mianowicie niektóre postacie z kampanii są nie dostępne w trybie multiplayer nie będzie też niektórych budowli żeby było fair

    7:rankingowe mecze: jeśli nudzi ci się kampania i tryb multiplayer spróbuj swoich zdolności w trybie ranking dobiera tam ludzi o tych samych zdolnościach co ty więc zawsze będzie uczciwa bitwa 

    8:nowe kampanie: jeśli masz już po kokardę terran masz możliwość kupna nowych kampanii o tematyce innych ras w każdej masz coś nowego ja lubię wracać do ostatniej kampanii gdyż została ona zrobiona tak by łączyć historie innych ras

    9 waluta: w starcraft nie ma waluty ale można przez ich sklep kupić skiny kampanie oraz inne upominki

    10:BlizCon jeśli jesteś fanem blizzardowych gierek to na 100% wiesz o blizconie ale czy wiesz o tym że odbywają się tam streamy ze Starcrafta II  

    11:Grafika dla nowych i starych graczy: jeśli lubisz gry w stylu tych z lat 90 Starcraft ma coś dla ciebie kup pierwszą część starcrafta albo może wolisz nowszą grafikę zainstaluj sobie Starcrafta II pamiętaj że każda ma własną fabuła więc jeśli chcesz być prawdziwym znawcą tej gry kup pierwszą część a potem drugą

    12:Moja ocena gry starcraft: według mnie starcraft to bardzooo nie doceniana gra jej fabuła oraz wkład twórców w tą grę jest niesamowite to tyle ode mnie mam nadzieję że was przekonałem do tej gry a teraz życzę wam wielu wygranych bitew dowódcy

    18 marca 2020 15:29 324
    0

    elo
    co tam u wass

    18 marca 2020 15:35 324
    1

    u mnie spoko

    18 marca 2020 15:35 324
    1

    i nudno i smutno

    18 marca 2020 15:35 324
    1

    ...Natalka

    rozdwojenie jaźni??? czy samotność

    18 marca 2020 15:35 324
    0

    ;llubicie te stronee

    18 marca 2020 15:36 324
    1

    ja takkkkk 😀😀😀😀😀😀😀😀😝😝😝😝

    18 marca 2020 15:36 324
    1

    😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

    18 marca 2020 15:37 324
    1

    xxxxxddddddddddddd

    18 marca 2020 15:37 324
    1

    Gwiazdykraftowanie

    18 marca 2020 21:00 324
    2

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się