• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czego nie znosisz?

    Jak w temacie, chciałbym zapytać jakich praktyk wśród użytkowników gamehag najbardziej nie cierpisz?

    18 marca 2020 15:03 7478
    0

    Spamowania na forum, jestem wyczulona na to jak sztucznie nabijają expa, zamiast coś napisać w jednej wiadomości to piszą w kilku albo bez treźci typu xD xD xD , a najbardziej chyba jak taki Janusz internetu wchodzi i na zadane pytanie odpowiada NIE WIEM i to nieraz po kilka razy na to samo pytanie. JAk ktoś nie wie niech nie odpowiada, zastrzegam to w swoich postach że będe takie osoby zgłaszać za spam.

    18 marca 2020 15:08 7478
    0

    Spamu, ale dziecku tego nie przetlumaczysz. Dziennie dochodzi tego masa. Wszystko dla XP, ale żeby zauważyć, że powyżej 5 komentarzy to już nie działa to dla nich za trudne. Tematy "Jak mieć KD?", "Jak wbić 3lvl", "Lubisz tą grę?" - ja nie, "Fajna gra" - nie fajna. No, ale co zrobisz, przynajmniej za zglaszanie tego coś jest.

    18 marca 2020 15:10 7478
    0

    Cwaniaki, które proponują boty zarabiające kd za przesłanie im kd

    18 marca 2020 17:53 7478
    0

    Mnie najbardziej drażni to o czym wspomniał Kappa czyli kopiowanie komentarzy. Mam już kilku którzy robią to pod każdym artykułem ale zgłaszanie rzadko daje efekt, bo moderator nie wie o co chodzi i zignoruje zgłoszenie.

    18 marca 2020 19:13 7478
    0

    @KappaHype masz racje bo zdarza się, że kroś pod rząd wysyła te same komentarze, wtedy zgłaszam wszystkie, bo moderator wtedy widzi chyba, że jest ich więcej. Nie wiem czy moderator widzi od razu forum, czy tylko komentarze. Niestety chyba nie do końca właśnie reagują.

    18 marca 2020 19:38 7478
    0

    @KappaHype masz racje niestety widziałam to wczoraj na forum.
    Ooo Sebucha :) Wczoraj widziałam gościa, który skopiował twój artykuł i wysłał jako swój :D

    19 marca 2020 09:25 7478
    0

    Spam przede wszystkim, potrafie zgłaszać pare set wpisów/tematów dziennie. Obserwuję użytkowników którzy robia największy spam czasami się opłaci czasami nie. Artykuły czasami, jak widze spisane zdanie z internetu to zgłaszam jako plagiat chociaż czy tak powinieniem robić to nie wiem.

    19 marca 2020 18:29 7478
    0

    Zauważyliście, że mamy sporo cwaniaków co kopiują czyjś artykuł w trakcie oceniania, a potem go dodają jako swój? Ciekaw jestem czy komuś się to udało, załóżmy, że ktoś skopiuje artykuł innego użytkownika, potem społeczność odrzuci jako spam autor oleje, a potem ta osoba co skopiowała wrzuca. Były już takie przypadki, że komuś się udało? xD

    21 marca 2020 19:55 7478
    0

    Jeden próbował ale nie wyszło i potem napisał post, że autor ukradł mu artykuł.
    Zainteresowało mnie to i znajoma sprawdziła, okazało się, że pan oskarżający okazał się właśnie takim cwaniakiem.
    W razie wątpliwości wystarczy napisać komu trzeba i wszystko można sprawdzić.

    Polski naród nie przestaje mnie zaskakiwać, niektórzy wolą wysilić się bardziej oszukując, a łatwiej jest czasem tego nie robić.

    21 marca 2020 21:14 7478
    0

    Ja trafiłam na cwaniaków co tłumaczą swój tekst dodatkowo na angielski ale w taki sposób, że nie robią przerwy, żeby to było czytelne tylko tylko piszą po polsku nagle wciapują angielski i piszą dalej po polsku, tak jakby sztywno chceili liter nabić i jakby mieli nadziej, że nikt tego nie czyta. Jak chce ktoś tłumaczyć to robi się przerwe i tłumaczy cały tekst pod spodem, poza tym nie matu porzeby wklejać angielskiego a tym bardziej tak żeby zmieszać tekst. A dziś wisi artykuł gościa, który zrobił sprytny plagiat radze uważać. Wstęp ściągnięty z misty, dalej jednak z innego artykułu ale w na początku trochę pozmieniane, ale coś mnie podkusiło, żeby wyrywkowo ze środka wyrwać i skopiowane z artykułu z 14 lutego.

    23 marca 2020 16:45 7478
    0

    Sam stosuje metodę sprawdzania artykułu od zaznaczenia początku, środka i końca. Ile to wówczas plagiatów znalazłem...

    29 marca 2020 21:15 7478
    0

    Tak swoją drogą, co masz na myśli "sztuczne" artykuły?

    13 kwietnia 2020 00:48 7478
    0

    Wydaje mi sie ze chodziło mu o takie o których gdzies kiedys wspominał Drenn3 ze np poradnik jakis mial byc a ktos robi beznadziejny opis broni lub innych rzeczy albo pisze o "pierogach"

    17 kwietnia 2020 10:54 7478
    0

    Mnie drażni kiedy ktoś tworząc jakąś wypowiedź całkowicie zapomina o tym jak budować zdanie, nie stosuje znaków interpunkcyjnych, piszę z literówkami. Czasami nawet krótka odpowiedź napisana w ten sposub potrafi być niezrozumiała. Nawet jeśli ktoś starał się odpowiedzieć na moje pytanie z sensem lub przekazać mi jakąś informację to ja i tak nie wiem o co mu chodziło.

    25 czerwca 2020 12:14 7478
    0

    Spamowania i zapraszania na siłe do znajomych , żebrania o kd .

    28 czerwca 2020 08:14 7478
    0

    Fatalnych zmian na Gamehagu.,..

    28 lipca 2020 12:58 7478
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się