• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Dwie strony artykułów

    Witajcie, chciałbym zapytać co Was najbardziej denerwuje gdy czytacie umieszczane tu artykuły a co bardzo się Wam podoba. Być może dzięki takim uwagom ktoś polepszy swój warsztat piśmienniczy.

    16 marca 2020 19:25 7478
    0

    Szczerze mówiąc jak widzę, że ortografia i gramatyka mniej więcej jest ok to oceniam na plus. Nie wchodząc już w szczegóły bo wydaję mi się, że definitywny głos w tej sprawie ma administracja, a to "ocenianie" użytkowników ma na celu chyba jedynie odrzucenie spamu (mogę się mylić). Jak już się mam czepiać to dziś widziałem chyba 2 artykuły żywcem skopiowane z wikipedii tylko dodane do tego kilka zdań i potem jest spam, że artykuł odrzucony.
    Ważną rzeczą są również scr/bannery z gry. Moim zdaniem bez tego artykuł słabo się prezentuje jeśli widzimy sam text.

    16 marca 2020 19:33 7478
    0

    Racja, sama moderacja przyznaje, że przy ocenianiu userów chodzi o to by przesiać spam i plagiaty. Ma to skrócić oczekiwanie na akceptację. Kiedyś wszystko oceniała moderacja i czasem trwało to nawet tydzień. Również uważam, że należy dać jakieś grafiki, wtedy jest to przyjemniejsze dla oczu.

    16 marca 2020 19:39 7478
    0

    Irytuje mnie też podział artykułów na części, nie chodzi mi tutaj, że np. ktoś dziś stworzy artykuł, a za tydzien/dwa drugi to wszystko jest ok. Tylko jeśli przesiewam spam i widzę "top gry na tel cz1" w artykule ledwo dwa tytuły, a następny "top gry na telefon cz2" znowu dwa tytuły to niech te osoby nie dziwią się, że prawdopodobnie artykuł trafi na forum.

    16 marca 2020 19:46 7478
    0

    A czy moje podzielone na części też cię rażą po oczach?

    16 marca 2020 19:54 7478
    0

    Co do błędów mi też one bardzo przeszkadzają, ale jednocześnie najłatwiej jest to poprawić używając procesorów tekstu, przykładowo Microsoft Word. Oczywiście stosowanie akapitów, punktorów, numeracji pogrubień i tym podobnych sprawia, że tekst jest o wiele czytelniejszy. Przydatna też jest jakaś selekcja materiału, żeby nie rozpisywać się nad czymś, co nie jest istotne w danym temacie. Ja osobiście też nie przepadam za nadmiarem kolokwializmów i różnych potocznych określeń.

    16 marca 2020 19:59 7478
    0

    Akurat twoje nie, jak je odpalam to jest tam zawsze 4/5 gier i zdaje sobie sprawę, że jakbyś chciał umieścić 15/20 tytułów to długość zachaczała by o kilka stron. Chodzi mi głównie o to, że ktoś napisze od razu artykuł, następnie potnie go po 2/3 gry po tyle samo części i doda od razu. Według mnie słabo to wygląda, jak już ktoś tak robi niech poczeka z publikacją drugiej cześci na akceptację pierwszej.

    Ps./ To tylko moje zdanie xd

    16 marca 2020 20:01 7478
    0

    Jest w tym sens, dodawanie po 2 przykładów rzeczywiście jest słabe.

    Ja natomiast staram się dostrzec zawsze jakiś pozytyw, jednak są dwie rzeczy, których nie znoszę.

    pierwszą jest niedbalstwo, które widać kiedy ktoś robi mnóstwo błędów. Jestem w stanie wybaczyć kilka literówek, bo się przecież zdarzają każdemu. Ale jeśli w co 3 słowie jest błąd to krew mnie zalewa.

    Drugą kwestią jest robienie pseudo-artykułu, za przykład mogę podać jeden z ostatnich ocenianych. Miał być o CS:GO tylko problem polegał na tym, że pół tekstu to było kolejne wypisanie wszystkich broni z gry. Takie coś jest dla mnie bezwartościowe i zawsze oceniam to negatywnie.

    17 marca 2020 08:05 7478
    0

    Mnie denerwuję to, że ktoś nie trzyma się założeń, których zawarł we wstępie lub ich wogóle nie wykorzystuje. Ważne jest to co piszemy na początku, ponieważ możemy w ten sposób powiedzieć innym jaki jest cel naszego artykułu

    17 marca 2020 11:20 7478
    0

    Nie oceniam ich często bo w sumie jestem od niedawna, ale u mnie spalony już jest artykuł za wstęp jak ostatnio ktoś napisał że piszę ten artykuł bo mu potrzebne są kd na jakąś gre i prosi się o akceptacje.. I nawet jakby pod spodem napisał super artykuł to u mnie zataki wstęp leci, bo niestety nie jest on po 1 odnośny artykułu a po 2 po publikacji będzie nieaktualnybo prosi się o zaakceptowanie no i ogolnie. Ostatnio taki trafiłam niestety i bym zaklepała pwenie jakby się nie okazał plagiatem i miał wstęp normalny odnoszący się dotematu o którym pisał.

    17 marca 2020 18:24 7478
    0

    Ja w artykułach nie znoszę tygo typu treści..."ERTYU BYFDUFIIFIG(G"... jak tylko to widzę to mnie szlak trafia, a szczególnie kiedy cały materiał tak wygląda. Po za tym drenn3, spojrzałem na jeden mój artykuł co został odrzucony i twój komentarz o spacjach... kiedy to pisałem w Wordzie takich spacji nie miałem, jednakże już wiem że i to może być uznane za spam.

    29 marca 2020 21:13 7478
    0

    Dlatego ja wolę pisać tutaj, wtedy wiem, że nie zmieni się format tekstu.

    29 marca 2020 21:31 7478
    0

    I tu ja mam z tym problem, nie raz strona mi się odświeżała i cały tekst mi znikał.

    29 marca 2020 21:38 7478
    0

    Cóż, ja po prostu co jakiś czas go kopiuję i wysyłam na email, mam też drugą zakładkę otwartą na pisaniu artykułu i tam też kopiuje to co już mam.

    29 marca 2020 21:57 7478
    0

    Teraz do grona artykułów które mogą mnie doprowadzić do szewskiej pasji, są te które są wręcz beszczelne...autor/plagiator pisze że praca innego twórcy bo mu zależy na KD. Jeszcze inny to wysyła czyjś artykuł i zapomniał usunąć nazwę właściciela...

    30 marca 2020 18:24 7478
    0

    Mylisz się, ja je piszę dla kasy a nie śmiesznych kilku pkt. expa.

    31 marca 2020 22:07 7478
    0

    Oni myślą, że tylko użytkownicy to sprawdzają a nie moderatorzy i przy odrobinie szczęścia dostaną te 1000 kd

    31 marca 2020 22:22 7478
    0

    No to może powinna widnieć informacja, która by się pojawiała po przesłaniu w serwis artykułu o tym że czy artykuł się pojawi czy nie też nie, decydują siły wyższe. Co za tym idzie, że ostatnie słowo należy do moderatorów i do Misty ;)

    13 kwietnia 2020 00:52 7478
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się