• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Star Stable Online - Recenzja.

    Dzisiaj wam opowiem o grze Star Stable, czyli co to za gra, co się w niej robi oraz inne rzeczy które możecie tam robić. Więc zaczynajmy! P.s Miłego czytania wszystkim.  


    QkpbKh06m1CLZ0itzeMnMk5IkB6N1I.PNG
    Star Stable to spektakularny świat online stworzony specjalnie dla pasjonatów koni i gier. To nie tylko gra dla dziewczyn lub po prostu gra dla dziewcząt, ale każdy może się nią cieszyć. Jest to tak zwana „MMORPG”, co oznacza „masowo wieloosobową grę fabularną online”, i najłatwiej można ją opisać jako ogromną wirtualną grę RPG dla dużej liczby graczy. Oznacza to, że setki, a nawet tysiące graczy mogą grać, rozmawiać i pomagać sobie nawzajem w wyzwaniach i przygodach, które Star Stable ma do zaoferowania. Gra rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci i zaprojektowania własnego wirtualnego konia. Będziecie mieli do wyboru wiele różnych wyglądów zarówno dla swojej postaci, jak i konia. Wybrana postać i koń będą partnerami i będą jeździć razem przez ogromny świat 3D Star Stable. Podczas swoich przygód spotkasz wielu innych graczy i możesz pomóc sobie nawzajem poprzez ciekawe tajemnice ukryte w Jorvik!
      
    Między rozwiązywaniem zagadek a byciem częścią niesamowitej historii Star Stable w najlepszej na świecie grze o koniach online, która jest stale rozwijana i rozwijana, gracze mogą rywalizować w wielu różnych rasach i konkurencjach. Postaraj się jak najlepiej spędzić czas z przyjaciółmi! Postaraj się uzyskać jak najszybszy czas! Możesz także wykonywać codzienne zadania dla różnych grup stajni i poprawiać swoją reputację w tych obszarach, aby uzyskać dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla swojego konia! Gra jest aktualizowana co tydzień o nowe ekscytujące rzeczy do zrobienia ... z większymi aktualizacjami, na które czekamy co kilka miesięcy!  
    W przeciwieństwie do zwykłych gier, Star Stable stale się rozwija. Nowe obszary i nowe funkcje są ciągle w fazie rozwoju, więc zawsze możesz spodziewać się czegoś nowego w swojej ulubionej grze o koniach online! Star Stable to fantastyczna przygoda koni, która nigdy się nie skończy! Oczywiście przypominam też że jest do kupienia dla graczy i prawdziwych fanów gry, Star Rider! Tak, Star rider czyli więcej możliwości w grze takie jak odblokowanie cały Jorvik z przygodami, wiele unikalnych ras koni, dostęp do tysiąca zadań i wszystkich aktualizacji gry i możemy spotykać starych i nowych przyjaciół i dołączać do społeczności. 

    Moim zdaniem Star Stable (Sso) jest najlepszą grą z końmi, a przynajmniej mi się tak wydaję. Możecie swoje opinie dawać na temat tej gry, chętnie bym przeczytała wasze opinie i jak sądzicie o tej grze. Mi się nawet podoba, jeżeli chodzi o gry z końmi bo owszem, są lepsze gry niż Star Stable ale zależy kto jakie lubi gry i czy lubi konie. Oczywiście zachęcam was do zagrania w Star Stable jeżeli nie macie w co grać lub lubicie konie! Fajna gra, a co kilka miesięcy lub dni są fantastyczne aktualizacje i jakieś wydarzenia tak jak np ostatnio była aktualizacja z wydarzeniem na walentynki i były różne do zakupienia akcesoria dla koni i dla naszych postaci. Polecam wszystkim! :*

    Myślę że was nie zanudziłam. <3

    16 marca 2020 15:44 324
    0

    No podoba mi sie

    16 marca 2020 15:45 324
    0

    no spoko jest

    16 marca 2020 15:49 324
    0

    Ogólnie to niewiem o co chodzi w tej grze

    16 marca 2020 15:49 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się