• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy warto grać?

    Aktualnie myśle że i tak i nie ponieważ już w sklepie Google Play można się zarejestrować do bety League of Legends. Ale z moich informacji mi wiadomo że do końca tego roku wyjdzie pełna beta gry albo pełna wersja, pamiętajmy że to nie jest port wersji PC'towej a osobna gra tworzona od zera. Też nie będzie możliwości crossplay'u (myśle że jeśli będziemy grać w obydwie wersje to za pomocą jednego konta i jednego zapisu postępu czyli postaci itp.) Wracając do tematu, jeśli nie jesteś maniakiem LoLa a masz już duuuży postęp w Mobile Legends to warto grać, ale jeśli grasz w to bo nie ma oficjalnej gry MOBA to może przeczekaj ten czas do wyjścia aplikacji. Jestem ciekaw jak twórcy okroją te wersje by dało się w to grać na telefonie a głównie chodzi mi o komunikacje i sterowanie w Apheliosie czyli postaci gdzie nie ma kilku skillów tylko ma 2 bronie z zestawu a każda broń ma własnego skilla (aphelios może korzystać jedynie z jednej broni na raz lecz można robić niezłe combosy) Też wychodzi TFT na mobilniaki ale to już nie moja bajka. Zachęcam do komentowania :)

    16 marca 2020 13:59 4295
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się