• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Filmy, które uwielbiam

    Pulp Fiction - dzieło również mojego ulubionego reżysera Quentina Tarantino. Co takiego w nim widzę? Mój ulubiony motyw, historie początkowo niezwiązane ze sobą, z czasem się łączą. Ma w sobie coś, czego nie znajdziemy w żadnym innym filmie.

    Milczenie Owiec - po prostu świetny thriller. Hopkins w roli wyrafinowanego zabójcy współpracującego z agentką FBI. Rozważanie problemów i natury ludzkiej psychiki.

    Mad Max pod Kopułą Gromu - dla mnie najlepsza część tej niezwykłej serii przygód Max'a, świetnie wykreowany postapokaliptyczny pustynny świat i ciekawe postacie.

    Ojciec Chrzestny - również osobiście uważam pierwszą część za najlepszą. Mafijny klasyk kina gangsterskiego. Jednocześnie dość prosty w swojej formie, ale wciągający,

    Skazani na Shawshank - trudno, żeby film na podstawie opowiadania Kinga był słaby. Idealna adaptacja, przeniesienie na ekran tego dzieła z tak wspaniałą obsadą daje dramat wszech czasów.


    Zielona Mila - ponownie proza Kinga w formie filmu. Niepowtarzalna historia, jeszcze raz idealna obsada. Film, który obejrzałem chyba najwięcej razy.


    Obcy 8 pasażer Nostromo - zdecydowanie mój ulubiony horror. W tym przypadku doceniam świetnie wykreowane Ksenomorfy, ich różne formy i zachowanie.


    Te produkcje przyszły mi na myśl jako pierwsze, z pewnością to nie wszystko co chciałbym opisać. Jakie są wasze ulubione filmy?

    12 marca 2020 23:30 491
    0

    Klasyki widze :-)

    13 marca 2020 11:46 491
    0

    Spoko spoko

    13 marca 2020 11:59 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się