• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Wyższe poziomy czołgów w polskim drzewku WoT (9.19)

    Jak pewnie wiadomo do World of Tanks niedługo zawita nowa nacja. POLSKA! Obecnie nie wiemy jeszcze za dużo na jej temat ale w grze jest już jeden polski czołg: "Pudel".
    Będę się opierał na drzewku zaprezentowanym w filmie kanału World of Tanks Polska. Zacznę od czołgu IS-3.
    Prawie każdy powie, że to czołg rosyjski i tu się zgodzę, ale w związku z tym, że nasz kraj nie maiał zbyt wielu ciężkich pojazdów podczas II wojny światowej (chyba nawet wcale nie miał) musiał zosać dodany jakiś pojazd, którego Polacy tylko używali. Najpeniej będzie to jakiś przemalowany pojazd z innymi statystykami (tak jak w przypadku T-34 i Type T-34). Jednak bardzo możliwe, że będzie tam jakiś inny czołg, może zmyślony, a może prawdziwy, który był tylko na papierze. Kto wie.
    Na temat czołgu CCM nie mam zbyt wielu informacji. Słyszałem tylko, że będzie on podobny do następnego omawianego pojazdu.
    Kolejną stalową bestią będzie Pancernik.
    Jest to niezwykle ciekawy temat, ponieważ był to czołg, którego nawet nie można nazwać "planem". Był to rysunek sporządzony przez pewnego Polaka będącego w armii. Poza podstawową wieżą ma on posiadać jeszcze działo przeciw lotnicze i 4 małe wieżyczki. Najciekawszą moim zdaniem częścią tego wytworu ludzkiego umysłu są gąsienice. Ma on ich aż 4, po 2 na każdy bok. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądać rozgrywka takim czołgiem. Możliwe, że będzie on poziadał 4 gąsienice i każdą będzie można zerwać oddzielnie. Jendak może on również działać normalnie i 1 strzał zdejmował będzie je obie.
    Przypominam jednak, że jak na razie są to tylko przypuszczenia i nie ma się jeszcze co cieszyć, że będziemy mieli majdziwniejszy czołg w grze ;-)

    26 września 2017 16:38 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się