• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Poradnik do Tryndamere

    Nudzą cie postaci na których jedyną zaletą są jedynie umiejętności ? Chciałbyś polegać na samym sobie? Tryndamere to postać dla ciebie. Czytaj dalej aby dowiedzieć się jak nim rządzić i dzielić !

    EARLY GAME 

    Kupuj  Hunter's Machete   Health Potion i  Warding Totem. ( w 10 minucie zamień na  Sweeping Lens  będzie przydatny przy robieniu smoka/barona )
    Lecimy do jungli zacznij od Blue , dlaczego ? Ponieważ da ci ono cooldowny a najważniejszym buffem
    jest dla Ciebie Red. Wzmocni on Twoje autoataki. Dlatego warto zachować go jak najdłużej .

    Jungle robimy w następującej kolejności :

    Blue-> Wilki -> Red , po tej ilości zabitych potworów powinniśmy mieć 3 level , na którym dobrze byłoby
    zacząć spierwsze ganki. ( Pamiętaj że gra w jungli to przede wszystkim pomoc drużynie a nie farmienie jak największej ilosci minionków .)Po pierwszych gankach wróć do jungli i dokończ pozostałe kampy. Za każde użycie umiejętności Spinning Slash lub auto ataku otrzymasz szanse na obrażenia krytyczne które pozwolą ci o wiele szybciej czyścić jungle. Nie używaj  Bloodlust wchodząc w teamfight ( chyba ze masz full build ) pozbawia cię to szansy na obrażenia krytyczne. Podczas ucieczki, po teamfighcie to idealna opcja ( stakujesz furie na jungli/bohaterach ) i się leczysz. Furia to najcenniejsza rzecz w Tryndamere używaj jej jako wzmocnienia i zużywaj tylko w sytuacjach kryzysowych jako dopełnienie do leczenia.

    Team Fight
    Team fight to twój żywioł, z pomocą  Spinning Slash wbij się w sam środek i wykończ przeciwnego Ad- carry. Nie bój sie że zginiesz dzięki dużym obrażeniom szybko sie wyleczysz , a w sytuacji kryzysowej możesz użyć  Bloodlust  lub Undying Rage . Po wbiciu się w środek teamfightu nie zapomnij użyć  Mocking Shout  spowolni on przeciwników a jeśli nie będą uciekać osłabi ich obrażanie na tobie dosyć znacząco.

    COMBO I TRICKI


    Nie posiadasz jakiś skomplikowanych comb , dzięki temu że twój dmg opiera się na auto atakach.
    Po prostu użyj  Spinning Slash  by dotrzeć do celu , następnie  Mocking Shout  by go spowolnić /osłabić.
    Jeśli przeciwnik będzie za silny po prostu się wycofaj . W systuacjii gdy masz otryzmać śmiertelne obrażenia użyj  Undying Rage  a po oddaleniu się / wygaśnięciu super umiejętności użyj  Bloodlust  . Dzięki nastakowanemu krytowi i maksowaniu tej umiejętności wyleczysz się o 200-300 zdrowia co pozwoli ci przeżyć.

    Możesz pozwolić sobie na więcej od momentu posiadania  Undying Rage  śmiało tower dive nie będzie żadnym problemem . Grając na postaci AD śmiało wbijaj na polu walki nie znajdziesz sobie równych !
    Z postaciami AP może być problem ponieważ dobrze użyty stun i wasz ultimate może nie zadziałać więc staracjcie się ich obijać a kiedy będą mieli połowę hp atakujcie wspomagając się  Undying Rage .

    DODATKOWE PRZEDMIOTY, TŁUMACZENIE UMIEJĘTNOŚCI

    Przedmioty podane w buildzie są idealnie dobrane tak by zadać jak największe obrażenia i nie zaleca sie ich zmiany . Jeżeli czujesz że na tym buildzie gra ci sie nie wygodnie proponuje zmianę  Phantom Dancer lub  Statikk Shiv na iteam bardziej defensywny jak  Banshee's Veil  czy  Randuin's Omen .


    Wytłumaczę jeszcze dlaczego maksujemy  Bloodlust  a nie chociażby Spinning Slash .
    Dlaczego ? Obie te umiejętności maja przelicznik AP. Co oznacza że maksując którąkolwiek z nich 
    przyrost korzyści jest niewielki . Jednak ! Q czyli  Bloodlust  skaluje się z pasywem i większa ilosc wbitego kryta pozwala na przywrócenie dużej ilości hp co często ratuje tyłek przed np. Ignitem .


    PODSUMOWUJĄC

     Tryndamere to świetna postać na jungle i solo top. Pozwalająca wyciągnąć maksimum obrażeń 
    z duża mobilnością i byciem praktycznie niemożliwym do zabicia . Po przećwiczeniu gry nim stajesz się odpowiedzią na dowolny pick na jungle/topa ze strony przeciwników. Co najlepsze w aktualnej mecie kontrujesz jedno z najlepszych junglerów czyli  Master Yi 

    Dzięki pasywowi  Feral Flare zadajemy dodatkowy dmg za każdy stak , a ponieważ nasza postać
    się na tym opiera jest to genialne połączenie.

    29 sierpnia 2016 06:19 324
    0

    dzięki grać tryndamere i zdałęm sobie dopiero sprawe że nie umiem nim grać :D

    29 sierpnia 2016 12:57 324
    0

    skopiowane

    29 sierpnia 2016 15:00 324
    0

    dzięki,przymieżałem się do zakupu tej postaci

    29 sierpnia 2016 15:11 324
    0

    skopiowane, ale poradnik na +

    29 sierpnia 2016 15:22 324
    0

    fajne ;p

    29 sierpnia 2016 18:04 324
    0

    Pozatym stary ile to pisałeś , zajefajne

    30 sierpnia 2016 09:24 324
    0

    Teraz sb izi ogarne tą postac :D

    30 sierpnia 2016 13:15 324
    0

    W końcu się nauczę tym grać xd

    30 sierpnia 2016 13:53 324
    0

    Oj, z tym kopiowaniem to lepiej uważać, przynajmniej byś podał źródło -_-
    Link do źródła: http://pentakill.pl/poradnik/tryndamere

    30 sierpnia 2016 15:40 324
    0

    Skopiowane Kropka w Kropkę

    30 sierpnia 2016 15:40 324
    0

    Dzieki przyda mi sie :D

    30 sierpnia 2016 17:53 324
    0

    ok przydatne

    30 sierpnia 2016 18:33 324
    0

    dzieki za poradnik :)

    30 sierpnia 2016 20:32 324
    0

    bardzo dobry poradnik przydał mi się ponieważ wbiłem bronze 3

    31 sierpnia 2016 11:26 324
    0

    Serio? Poradnik? Ta postać prawie nie ma mechaniki, tylko autoataki ._.

    31 sierpnia 2016 18:14 324
    0

    Kurde przeczytałem to zagrałem i nadal nie rozumiem o co chodzi ale nie wiem po co pisać poradniki jeśli lepiej zagrać zazmemu i grać na własny m silniku takiel moje zdanie.

    3 września 2016 16:33 324
    0

    no dobrze tylko lepiej kupić najpierw krwiopice a poóźniej kose stantika ale jak tam wolisz

    12 listopada 2016 21:35 324
    0

    przyda sie

    5 lutego 2019 21:34 324
    0

    Nieciekawa gra tak ogolnie

    6 lutego 2019 09:21 324
    0

    sztos artykuł (;|;)

    6 lutego 2019 21:29 324
    0

    przydatne

    7 lutego 2019 21:31 324
    0

    i co dostałes kamienie?Xd

    30 marca 2019 18:00 324
    0

    Dzieki za super po.moc

    30 marca 2019 18:04 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się